Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire fáj a kutyáknak a...

Mennyire fáj a kutyáknak a chippezés? Elég vastagnak néz ki az a tű!

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy almot chippeztettem és elvétve néztek oda h mi történt. Ebből le lehet vonni a következtetést, h azért annyira nem.
2015. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyet licemerie válasza:
100%
Talán mint egy védőoltás,-de ügyes orvos fájdalom nélkül rakja be,kitapintja és összefogja az adott bőrrészt a nyakon,így szinte fájdalommentes.
2015. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A staffim meg sem erezte, a tacsi mar nyugos volt miatta es verzett is utana kicsit. De tulelete o is, negyed ora mulva onfeledten asta fel a kertet.
2015. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván kicsit kellemetlen neki, akár egy oltás vagy egy keserű gyógyszer bevétele. De a legtöbb kutya fel se veszi az ilyesmit.
2015. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg se nyekkent, nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán érezte. (Oltásoknál szokott nyígni)
2015. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az állatorvosnál várakoztam a kutyával, mikor hallottam, h egy kutyus a vizsgálóban felvisított. Két perc múlva boldogan szaladgált, mintha mi se történt volna. Az én kutyám meg se érezte. Van amelyiknek fáj, van amelyiknek nem, de ha fáj is, csak egy pillanatig.
2015. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kellemes érzés, de attól is függ, hogy mennyire ügyes az orvos. Van, aki pillanatok alatt beszúrja, míg másnak kicsit tovább tart. Egy ismerősöm puliját épp én fogtam meg chipezénél és hát az orvos nem volt a helyzet magaslatán, elég nehezen tudta átszúrni a bundáját és a bőrét, így neki eléggé fájt, fel is visított. Az én kutyám viszont sztem csak egy apró szúrást érzett (értelemszerűen másik orvosnál).
2015. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyám akkor is visít, ha az állatorvos megsimogatja. :) Szóval nem minden rendelőből kihallatszó vonyítást kell a fájdalom számlájára írni.

Ha összecsípik, kicsit megütögetik előtte, akkor elzsibbad az adott terület és alig érzi amúgy. De tényleg vannak olyan vékonybőrű kutyák, akiknél vigyázni kell pár percig, hogy ne essen ki a chip.

2015. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én idősebb kutyámat nehéz volt lefogni, de most is nehéz az oltásoknál, de meg sem érezte. A kisebb kutyám meg tenyésztőtől lett, így evvel már nem kellett foglalkoznunk. :) Inkább azon, mikor szegénykének a torkán az állatorvos lenyomta a féreghajtót, szegénykém úgy küzdött, majd szaladt az ölembe. :D
2015. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 3 hónapja kapta meg a chipjét a veszettség elleni oltással egy időben, ami szerintem jobban fájt neki, utána kis csomó is lett rajta, a chipet észre se vette, igaz, én mondjuk az ilyennél oda se merek nézni
2015. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!