Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni tartós bőr...

Hol tudnék venni tartós bőr nyakörvet a kuzyámnak?

Figyelt kérdés
Fém csatosat, 2cm széleset.

2015. febr. 21. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom azt mondja hogy a VI. Podmaniczky u. 27-ben, a Vadonban látott régen bőr nyakörveket.

Én megyek oda hétfő délután, nekem is kéne olyan, mert a kutyám mindent széttép. Ha gondolod megnézem.

2015. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amit üzletekbe vettem olyan vékonyak és gyengék voltak, hogy fél hónapot nem bírtak ki. Aztán kiállításon vettem egy erős bőr nyakörvet na azt már három éve használom. Nem fakult ki, nem szakadozott, lehet mosni ha nagyon sáros, imádom. Sajnos már elég kicsike, az utolsó lukat használom rajta, most megy kiállításra Nyitrára szerintem veszek egy másikat helyette.
2015. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel egy noname vidéki kisállatkereskedésben találtam olyat, ami már évek óta állja a sarat, de esetleg érdemes lehet azokat is megnézni, amiket a julius k-9 árul.
2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 bőr nyakörvet vásároltam boltban, de sajnos egy idő után mindegyik elkezdett nyúlni (pedig mindegyikre azt mondták, hogy erős és tartós). Aztán csináltattam neki egyet, ami azóta is nagyon jól állja a sarat, pedig egy ideje intenzív használatban van. Csordás József vagy Ambruska Péter szíjgyártókat tudom ajánlani, igényes, szép, minőségi nyakörveket készítenek. Mindkettőjüket megtalálod facebookon is.
2015. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt, utolso: mennyibe kerul?
2015. febr. 22. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!