Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinyomtam egy kutya szemét...

Kinyomtam egy kutya szemét mert megtámadott ezért büntethető vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pénteken mentem haza melóból és kiszaladt ez a kutya úgy megharapott hogy nem is engedte el a lábam.Én erre belenyomtam az ujjaimat a szemébe.Gazdája kint volt tászolt de hiába az eset után kiabált velem hogy állat kínzó meg hogy feljelent.Ja utána még rávertem kettőt a fejére de mit kellet volna tennem és ezért megbüntethetnek?
2010. febr. 13. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
91%
Hát kinyomni a szemét nem kellet volna...ez gonosz volt..ő nem vette el a látásodat és fele annyi fájdalmat nem okozott neked mint te neki...szerintem...Inkább összekuporodtál volna mintha véged lenne és otthagy..leszállt volna rólad...
2010. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Áhhhh! Te hülye paraszt!

Meg kell érteni a gazdát is hogy a kedvencét bántják de téged is megértelek azért mert a gazdája hibája is hogy nem nevelte meg!

De ebből látszik hogy senki nem tudja hogy kell viselkedni a kutyatámadással szemben. Kinyomni a szemét?!?!

Meg ráverni a fejére.

Kíváncsi vagyok ha te verekedtél volna össze valakivel és az kinyomta volna a szemedet akkor mit szóltál volna???

Remélem jól feljelent!

Ajánlom figyelmedbe a múltkori fókusz riportot.

Nagyon nagy részletességgel leírnak mindent hogy hogy kell viselkedni a kutyákkal szemben.

Am meg te meg csak azzal törődsz hogy most feljelent-e?

Simán kérhet kártérítést is ami egy fajtatiszta kutyánál nem kis összeg is lehet.

Inkább menj el bocsánatot kérni tőle!

Bocs. Csak nagyon feldűhítettél!

Üdv!

Egy állatvédő!

2010. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz de nem hagyhattam magam nem kis kutya volt meg nem agyig nyúltam be csak addig ameddig abbahagyta a támadást.
2010. febr. 13. 11:45
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
bárcsak dögöltél volna ott meg helyben!normális vagy? :@
2010. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló ha téged vagy az utcán játszó gyerekedet támadta volna meg az a dög és én akkor is ezt tettem volna akkor persze hős lennék a szemedben ugye egyébként nem ez a hobbim paraszt.
2010. febr. 13. 11:48
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
és a kutya akkor most nem is lát??
2010. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
53%
Védekeztél, sajnos így jött ki. Őt érheti büntető eljárás maximum amiért nem gondoskodott pórázról és szájkosárról.
2010. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy megvakult-e nem jártam arra azóta.
2010. febr. 13. 11:51
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

Jaj jönnek itt a valaszok,hogy dögölj meg stb,de a valaszadok nem voltak ott aban a helyzetben.

Na a kutya szemet kinyomni nem volt egy szep dolog,de en is megvedtem volna magam.Pl. mi van ha egy terhes kismamat tamad meg egy kutya?Vagy annyiszor halljuk hogy gyerekeket marcangolt szerte szet a nagy kutya.A gazdi hibaja hogy szabadon volt hagyva a kutya.Sajnalom szegeny allatot,de a GAZDA a hibas

2010. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%

A hosszú választ író vagyok:)

Most még ilyen gusztustalan vagy hogy itt izélsz te hülye.

Mondom az RTL weblapján nézd meg a riportot magyon tanulságos.

Ilyenkor ha van nálad táska vagy valamilyen tárgy akkor azt a magasba kell emelni hogy éreztesd a kutyával te vagy az erősebb és nagyobb.

Vagy összekuporodva lefeküdni arcot nyakat testet védni és várni mert a kutya ott fog hagyni vagy ha még kicsit meg van nevelve a gazdája magához hívja vagy leszedi rólad.

ha tényleg tenyésztő a személy akkor kártérítésre számíthatsz.

Üdv

2010. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!