Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Augusztus óta van kutyánk...

Augusztus óta van kutyánk (lakásban), kb.2 hónapja folyamatosan folyik az orrom, és tüsszögök. Kimutatták a szőr allergiát. Jártatok hasonlóan? A kutyától semmiképp nem válok meg. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is allergiás vok az állati szőrökre, de legjobban a macskáéra. Van kutyusunk itthon de hál istennek nem jött elő az allergiám. De a munkatársam mesélte, hogy van nekik 2 macskájuk és a fia kb. 4 éve allergiás lett rájuk nem volt szívük kirakni őket, de hallották, hogy általában elmúlik, ha együtt él velük(kutyaharapást szőrével) és láss csodát semmi baja. De eleinte próbálkozz allergia gyógyszerrel.

2010. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát az tényleg jó lenne ha "elnőném".Talán, ha már jó időben jobban szellőztethető a lakás, jobb lesz.Igazából homeopátis cuccokat szedek kb. 2 hete, de semmit nem javult a helyzetem.
2010. febr. 13. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Kertes házban laktok? Milyen kutya? Esetleg az is lehet megoldás, ha kertes ház és nem szobakutya, hogy ha nem is egész nap, de a nap egy bizonyos részét kint tölti a kutyus az udvaron. Ha ez nem megoldható, akkor csatlakozok az előttem szólóhoz.
2010. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kertes ház, csak lakás, így ez a lehetőség kilőve.
2010. febr. 13. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Homeopátia! menj el egy homeopatához, ő részletesen kikérdez, alkati szert ír fel és tünetmentessé válsz! Unokatesómnál ez volt.
2010. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Fürdesd meg. A szőr ritkán megy az orrodba, a szőrre ragadt piszok viszont annál inkább.
2010. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi simán el fog múlni az allergia én is így kezdtem de hát olyan sokat voltam a kutyákkal és nem akartam másképp szóval végül elmúlt és nem is érdekelne ha még allergiás is lennék mert nagyon szeretem a kutyáimat
2010. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!