Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkie kutyámnak ma kölykei...

A yorkie kutyámnak ma kölykei születtek. Láttam hogy van a mellkasukon egy fehér folt. így kell kinézzenek amikor kölykök?

Figyelt kérdés

Az én yorkiem fajtiszta és az apjuk is.

Egyszer bejött az udvarunkra egy kóbor kutya és barátkozott a yorkiemmal. De nem hiszem hogy vele is párosodott volna..



2015. febr. 27. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

" Azért mert születik valakinél kiskutya az attól nem mocskos szaporító!!"

Akkor micsoda? :) Felelős gazdánál nem születnek almok véletlenül, felelőtlen gazda meg szaporít!

2015. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlenül született pároztatta!

De azért remélem tudjátok, hogy mennyien törzskönyveznek ma Magyarországon. Köszönhető az ilyen beteges felfogásúaknak!

Mennyivel jobb egy menhelyi idegbeteg rettegős fos kutya?

2015. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
10-eske, te is olvass utána a dolgoknak, mert ugyanolyan tudatlan vagy mint a kérdező. Még jó, hogy manapság a csapból is ez a téma folyik, és már lassan a hülye is érti miről beszélünk.
2015. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kutyám igenis fajtatiszta, és kikérem magamnak, nem vagyok mocskos szaporító!!! Már ez az oldal is tele van idiótákkal, akik csak ítélkezni tudnak!! Ugyan, miből gondoljátok, hogy a kutyámnak nincs törzskönyve?! Azt hittem, ez az oldal arra van, hogy itt bármilyen kérdést feltehessünk, és ARRA választ kapjunk! Nem pedig hogy más, értelmetlen választ. De úgylátszik nem! Akinek nem tetszik a kérdés, az minek pazarolja az idejét, hogy egy olyan választ adjon ami nem is a kérdéshez kapcsolódik? Senkinek semmi köze, hogy én mit és hogy csinálok!! Ennyi. ;)
2015. febr. 28. 10:33
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, h a kutyád yorkienak néz ki,még nem lesz fajtatiszta! Leírtuk korábban, miből tudjuk, h nem fajtatiszta. Ha egy kicsit is érdekelne a normális tenyésztés, nem itt kérdezősködnél, és normálisan csináltad volna végig a dolgot. Az meg, h milyen keverékek lesznek a kicsik, majd később kiderül, pár naposan még nem lehet megállapítani. Az meg elég szomorú, h nem tudod, melyik kutyával párosodott a kutyád. Ez szerinted felelős állattartás?

Egyébként meg de, szaporítónak minősülsz! Az egyedszámot növeled, nem pedig azon fáradozol, h a választott fajtát minél egészségesebbre tenyészd. Hiába nem mocsokban meg ólban tartod a kutyádat, attól ez még szaporításnak minősül!

2015. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Az én yorkimnak is volt ilyen és mostanra se nőtte ki, 4 évesen!:DD ja és nem keverék.
2015. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Gyöngy9400 ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szaporító, akkor gondolom, hivatalos kenneled van. Elárulnád a kennel nevét?
2015. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!