Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya ha párosul akkor...

Két kutya ha párosul akkor mindig össze ragadnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ahan
2010. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem ragadnak össze akkor nem is sikerül?
2010. febr. 13. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ragadnak össze, akkor is létre jöhet megtermékenyülés.Persze, az általános az összeragadás.
2010. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miért kérdezed....
2010. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert ma lehoztak a futtatóra egy tüzelő szukát elengedte (nem tudom miért) és az egyik kan kutyával elszöktek. Megtaláltuk őket éppen csinálták de nem ragadtak össze. Ezért kérdezem, hogy elképzelhető-e, hogy sikerült nekik?
2010. febr. 13. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, anélkül is lehet belőle kiskutya. Csak azért az látszik amikor megtörténik a dolog az nem olyan mint amikor csak ugrál rá és próbálkozik.
2010. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem. Hát nem tudom mi lesz belőle majd kiderül. Remélem azért nem sikerült nekik nem kéne még több keverék kutya. De fel is hívom megmondani neki hogy vigye el orvoshoz mert meglehet szakítani még. Vagy az baj ha beadják neki a cuccot és nem is terhes?
2010. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Sokszor nem lehet, de ha szükség van rá, be lehet adni a kutyusnak az "esemény utáni"-t. De ezért lenne jobb ivartalanítani, vagy legalábbis ilyenkor nem elengedni:S
2010. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyet értek. De nem én döntök más kutyája felől. Tényleg jó ötlet beadatni neki az esemény utánit majd szólok az illetőnek.
2010. febr. 13. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Először a szuka szaladgál de mikor a fiu elkapja akkor összeragadnak lhet h mikor megtaláltátok őket pont akkor kapta el
2010. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!