Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie kölyöknek...

Border Collie kölyöknek mekkora állítható nyakörvet nézzek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mekkora a nyaka, meg azt sem, hogy ami méret (pl. 10 cm) fel van tüntetve a nyakörvnél, az a kisebb, vagy a nagyobb beállításra vonatkozik? Van nagyobb korára nyakörv, hám, minden, nekem most akkora nyakörv kéne, ami olyan 4 hós koráig vele "nő", és hogy a kutyára rápróbálom, az nem kivitelezhető, mert már mire megyek érte meg kéne hogy legyen..

2015. febr. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd be egy állatkereskedésbe, mérd meg, és úgy vedd meg!
2015. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg a tenyésztőjét, hogy mérje le neked a kutya jelenlegi nyakméretét, nem egyszerű?


Aztán olyat veszel, amin a legkisebbre állítható méret a kutya jelenlegi nyakmérete. Ne netről rendelj, hanem szépen besétálsz egy állatos boltba, és megnézed melyik akkora, amekkora neked kell.

2015. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csaba1974 ***** válasza:
Nekem borderem van és szetem a közepes testű kutyáknak való nyakörv jó!! de szetem nem egy nagy tétel hogyha van 2 db még abból is ami jó rá!! Kiállításra egyébként is külön nyaklánc és póráz kell!!
2015. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kölyök bordereknek s-m méretű nyakörvek szoktak kelleni (azért nagy különbségek vannak egyedenként, de sztem inkább m-es), gondolom már láttad élőben a kiskutyát, azért el tudod képzelni :) bemész egy boltba és megveszed, én kb. a legolcsóbb "sajátmárkásat" vettem neki valamelyik állatkereskedésben, úgyis kinövi hamar.
2015. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de ha esetleg csak azután veszed meg, miután meglesz a kiskutya, szerintem nem nagy tragédia, az elején úgy se nagyon viheted sétálni.
2015. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!