Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann kutya megtűri maga...

Dobermann kutya megtűri maga mellett a tacskó kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kan dobermannom és most hozzám kerülne majd egy fél éves kan tacskó. Nővérem megy ki külföldre pár hónapra és olyan helyre megy ahova nem viheti magával a kutyát, így hozzám kerülne. Szerintetek összeférnének?(A két kutya nem ismeri egymást.)
2015. márc. 1. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Le kell a kutyákat fárasztani hogy nyugodtak legyenek amikor találkoznak akkor garantaltan nem lesz problema. Nem lesznek feszultek es kiegyensulyozottan megismerik egymast es akkor mar nem kell aggodni :)


Ha barki lepontozna...

Azt tudja hogy ezt a modszert Caesar Milan alkalmazza es bevált minden kutyánál!

2015. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ettől függ, hanem attól is, h a két kutya szocializált, meg van-e nevelve!
2015. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1#



igazad van! el is felejtettem leirni :D

2015. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlatos,hogy elsőnek egy olyan helyen találkozzanak egymással ,ami egyik kutya birtoka sem pl. az utcán,és utána egyszerre kell bevinni őket hozzád a saját lakásodba!ez mondjuk még attól is függ,hogy a dobid mennyire domináns,és hogyan tűri mg a tacsit.
2015. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főleg attól függ, hogy a két kutya mennyire van jól szocializálva, más kutyák társaságához szoktatva. A dobermann általában elég domináns, a tacskót nem tudom. Ha jól szocializáltak, és a tacsi elfogadja, hogy a dobi a "jobb", akkor esélyes, hogy jól megférnek majd. Először mindenképpen semleges terepen póráz nélkül kellene kezdeni az ismerkedést.
2015. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a tacskó még baba, nem ivarérett. Ha normális a kanod, akkor nem lehet probléma. Előtte azért kéne nekik egy találkozás, mert azért tudnak gyökerek is lenni.
2015. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pimpácska válasza:
A mi 8 hetes airedale terrierünknek egy ütéssel szilánkokra törte a lapockacsontját a 2 éves dobermannunk. El kellett altatni. Csak féltékeny volt.Nem a nagykutya hibája, hanem a mienk.
2015. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem is gondoltam arra, hogy másik helyen találkozzanak, de persze úgy tényleg logikusabb :) a kifárasztásra én is gondoltam, hiszen úgy tényleg nyugottabb a kutyám, nyílván, mert kell neki a sok mozgás. Igen tudom, hogy fiatal a tacskó, arra mindenképpen figyelnék, hogy ne lépjen rá a dobi, vagy ilyesmi, hogy ne legyen baja. Egyébként szeret ismerkedni a kutyám :)
2015. márc. 11. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
egy másfél éves dobi is még bőven kölyök:)))
2015. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!