Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisspitzel 15-20 km-es kirándu...

Kisspitzel 15-20 km-es kirándulás?

Figyelt kérdés

Áprilisban el szeretném vinni az akkor 10 hónapos kiskutyám egy nagyobb kirándulásra. Szerintem bírná, nagyon energikus, örökmozgó kutya, de úgy tudom 1 éves korukig nem nagyon szabad őket erőltetni.


Futni csak ősszel akarok elkezdeni vele.


2015. márc. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kirándulás még nem erőltetés, pláne nem akkor, ha nem túl szintes helyre mentek, illetve többször megálltok pihenni. Na meg persze attól is függ hogy bírná, hogy egyébként mennyit van mozgatva, milyen az állóképessége.
2015. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobban fogja bírja mint ti;)

Nem erőltetés ! Mi már 3-4 hónaposan visszük az erdőbe a kistestű kutyákat. Ha szétlabdáztatod az erőltetés és ha bicikli után futtatod de amennyi magától megy az nem gond. Ha kell futkározik ha elfárad sétál.

2015. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor
2015. márc. 3. 13:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor akár 30-40 km-re is vihetem? Márciusban csak ilyen hosszabb túrákat szerveznek.
2015. márc. 3. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel ti sem egyszerre teszitek meg a távot hanem pihenővel így igen:)
2015. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! Nekem lesz a legmenôbb minikutyám. :D
2015. márc. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!