Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a puliról?...

Mi a véleményetek a puliról? Milyen belső tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyen szoktatható szobatisztaságra, ha mondjuk 12 hetes korában kerül a gazdájához?
2015. márc. 3. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én pulim már kb. 10 éves :) Nagyon barátságos kutya,ismerősökkel szemben,imádja ha simogatom.Idegeneket szereti,vagyis inkább csak szerette megugatni,mivel már elég öreg.Szobatisztaságról nem tudok mit mondani.:)
2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám félig puli (csak keverék). Állandóan simogatni kell, mert jön és bújik hozzám. Nagyon kedves és játékos, okos és könnyen tanítható olyan dolgokra hogy szerethető legyen, de néha bedilizik és elég erős, nagyon élénk kutya. Volt hogy a pórázt kirántotta a kezemből és elfutott vele, aztán megállt a sarkon és megvárt. Szeret rosszalkodni. Tapétát is letépte a falról, amikor nem voltunk itthon, meg így rendet kell rakni, különben széthord mindent a lakásba. Csomó tollat megevett már, papírokat tépett szét, egyszer pénzt is, de megragasztottam :)
2015. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 pulim is van. Így mindkét nemmel tudok tapasztalatokat nyújtani. Elég pörgősek, de ha leköti valaki a figyelmüket, akkor tudnak nyugodtak is lenni. Én különböző trükkökre tanítottam őket a "pacsitól" a karikán átugrásig, nagyon jól idomítható szerintem. És minden bizonnyal szobatisztaságra is nevelhető, úgy gondolom, ám ha lakásban szeretnéd tartani, akkor ajánlatos a szőrét nyírni (persze nem teljesen rövidre) :)
2015. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!