Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha egy pasinak akinek bejövök tetszenek a belső tulajdonságai de külsőre nem jön be?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 22:32
 1/9 anonim válasza:
csukd be a szemed amikor dgtok
2014. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ, úgyis egy nagy kant fogsz választani, akitől benedvesedik a bugyid.
2014. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, vagy megtetszik a külseje is vele később, vagy ne menj bele, nehogy azt higgye a pasi, hogy szégyelled.
2014. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon nem jön be vagy egyszerűen csak nem kifejezetten az eseted, de úgy érzed, nem undorodnál tőle vagy ilyesmi?
2014. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A #4-es jó kérdést tett fel. Én is így voltam a barátommal eleinte. Külsőre nem találtam kifejezetten vonzónak, de belsőre meg nagyon is szimpatikus volt. Szóval tovább ismerkedtünk, eleinte barát lett, aztán később megjött az a külső vonzalom is. :)

Szóval én azt tudom tanácsolni, hogy ha amúgy meg belsőre tetszik a srác, akkor hagyj egy kis időt kialakulni a dolgoknak és ha később sincs semmi vonzalom, nem tudnád elképzelni magad vele, akkor azért nem kell erőltetni.

2014. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, aztán lesz ami lesz :)

Még mindig jobb mint felszedni egy HMCS-t aztán itt sírni utána h "hüpp-hüpp megütött".....

2014. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyűjtesz egy kis pénzt, s plasztikai sebésznek mutatsz egy képet, h ilyet szeretnék. :)
2014. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
HMCS az helyi menő csávó, igaz? :) Most jöttem rá csak. :D
2014. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na, mit csináltál?
2015. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!