Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg így fialnak a kutyák?

Stew001 kérdése:

Tényleg így fialnak a kutyák?

Figyelt kérdés

2006-ban halt meg az egyik kutyánk, előző évben még fialt, de érdekes módon csak egy kutyát. Ezt érdekesnek is tartottam, hogy lehet az, hogy az előző években 4-5 kutya született akkor meg csak egy. Erre azt a választ kaptam, hogy az öreg ebeknek már csak egy kölyke lehet. - Bele is nyugodtam, gondoltam, hogy ez ésszerű. (8 éves voltam)


Ez tényleg így van vagy jól átvertek? Elég szörnyű bele gondolni, hogy csak a szerencsén múlt, hogy épp nem egy másik kutyát hagytak meg.



#fialás #kutya születése
2015. márc. 3. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy csak ő maradt életben. Idős kutya szülésénél egy csomó komplikáció léphet föl.
2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

A kutyád minden évben ellett? Csak mert akkor elég rendesen kizsigereltétek szerencsétlen állatot...

Normális ember 6-7 éves kutyát már nem fedeztet.

2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Elég szörnyű bele gondolni, hogy csak a szerencsén múlt, hogy épp nem egy másik kutyát hagytak meg."


Ezt a mondatot csak én nem értem?

2015. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy kutya évente van elletve, nem csoda hogy meghal... főleg ha még orvos se látja, és nem kapja meg a szükséges kezeléseket.
2015. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem.
2015. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

úgy érti, hogy a többi kutyát valószínűleg elásták, nem hagyták életben, csak a gyereknek hazudták azt, hogy egy született csak


nem biztos, hogy ez történt, kérdező, megeshet, hogy egyszer van 5 kölyke, másszor meg csak egy, még a magas alomszámú fajtáknál is

2015. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Az idősebb állatoknál kevesebb a termelődő női ivarsejt is.
2015. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!