Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a videóban...

Mit gondoltok a videóban látható kutya viselkedéséről? Vizslások, tényleg ilyen a vizsla?

2015. márc. 6. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
És a gazdiéról?
2015. márc. 6. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs időm végignézni de milyen akutya viselkedése?
2015. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen, két vizslánk volt egymás után.
2015. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Demény egy bevallottan neveletlen vizsla. Nem nézem végig, mert nem szeretem a csaj stílusát, meg ezt a divatossá tesszük a neveletlenség hozzáállását, de az elejéből ítélve azt mondanám, hogy így néz ki egy stresszes, pofátlan, soha semmiben nem korlátozott vizsla. Benne van a fajtában, de képzeld el, ha ugyanezt próbálná az erdőben egy vadásznak lenyomni. Nem ez lenne a "rendeltetése" a vizslának.
2015. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem szórakoztat ahogy a csaj ír, és amennyire ezt távolról meg lehet ítélni, sokat segít más menhelyi, kidobott, sérült kutyáknak is, ez mindenképp becsülendő. Olvasni szórakoztató Demény kalandjait, rosszalkodásait, de nem örülnék, ha az én kutyám így viselkedne, ill. nem is hagynám neki. Pedig szetterem volt (és az is lesz), ami természetben nem áll messze a vizslától, és ő sem volt a jólneveltség mintaképe, de azért voltak határok.

Egyszer láttam egy interjút Szacsvay Lászlóval és a vizslájával. A kutya lazán beleivott az asztalon lévő pohárba, és még csak rá se szólt, mosolyogva nyugtázta. Szóval hajlamosak a vizslák az ilyen elkanászosodásra, de csak annál, aki hagyja.

2015. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!