Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudna segíteni hasonló...

Ki tudna segíteni hasonló kiskutya megtalálásában az alábbi környékről?

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatalon megözvegyült barátnőm ma temette el imádott kiskutyáját. Még férje halálát sem heverte ki ma pedig meg kellett válnia legszeretettebb kedvencétől. /a kutyus nagyon öreg és nagyon beteg volt/

Hasonlóval talán vígasztalódna. Balatonfüred környékéről szeretnék a képen látható formájú, nagyaságú szuka kutyust: [link]


2010. febr. 14. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem jó ötlet, amire készülsz. Nem ismerem az ismerősöd, de nem minden ember képes ilyen helyzetben ilyen hamar megszeretni egy új kutyát. Sőt, van, akit kimondottan zavar, ha hasonlít a régi kedvencére. Légy az ismerősöd támasza, segítsd át ezen a nehéz időszakon, az új kutyus befogadását pedig hagyd meg Neki.

Amúgy részvétem, borzasztó lehet ennyi rosszat egyszerre átélni. :(

2010. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se így kéne ezt megoldani. De ha akar a barátnőd egy kutyát akkor együtt válasszátok ki egy közeli menhelyről vagy ahonnan gondoljátok. De semmi féle képpen ne olyan kutyust aki hasonlított az előzőre.
2010. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert a "kutyaharapást szőrével" elvet követve csak egy új, a régihez nagyon hasonló kiskutya vígasztalhatná meg! Ennyire ismerem!
2010. febr. 14. 20:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezt biztosan tudod, akkor nézzetek körbe a menhelyeken, akár országosan is! Segíts neki, kutassatok együtt! Rengeteg menhelyi kutyus van, szinte egészen biztos, hogy találtok hasonlót, még ha nem is a környéken. Ha ennyire szeretné, egy kis utazás nem fogja visszatartani szerintem.
2010. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Szegény nő... nem elég neki ez a sok csapás még te is rá akarsz sózni egy kutyát mert szerinted te annyira ismered... Kicsit gondolkozz el, mert ez korántsem biztos. Sosem találsz ugyanolyan kutyát, ne fog ugyanúgy viselkedni, nem lesz ugyanolyan a tekintete stb. Csak rosszabb lesz szerintem, ilyenkor inkább támaszra lenne szüksége szerintem is, mintsem új kutyára. Sőt a régi hasonmására.
2010. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem segítetek valamelyik kutyusnak jobb életet élni...

2010. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hat órásként dolgozik, hiába diplomás! Én pedig 200 km-re lakom tőle. Akkor hova is mászkáljunk a kutya után? Nem oktatást kértem, hanem azt, hogy tud-e valaki B.füred környékán hasonló kiskuyát. Kutya kellene, nem tanács!
2010. febr. 14. 21:48
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát: nem tudunk messzire menni a kutyusért, hiába is szeretnénk.
2010. febr. 14. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem oktat, elmondtuk mit gondolunk. Azt nem közölted előre, hogy te hány km-re laksz. Bocs, hogy segíteni akartunk, de akkor ha neked ez ilyen nagy sértés, ott a google.
2010. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
22.07! Ha a kérdést elovasod és arra válaszolsz, felesleges mondókátó kíméled meg magad és mást is!
2010. febr. 14. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!