Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Lefekszik a mellső lábaira, de a hátsókat nem tudja letenni. Így pucsít, és nyüszít közbe. Nem tud leülni, úgy látom, mintha szédelegne is egy kicsit. Próbáltam neki adni éjszakára egy negyed algopyrint, de nem eszik. 7-8 éves. Valakinek van valami tippje, hogy mitől lehet ez? Előre is köszi.
2010. febr. 14. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőlünk, pontos diagnosztizálást? menj vele dokihoz, méghozzá gyorsan!
2010. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
állatorvos megmondja!szenved szegény,te meg gyógyszerrel kísérletezel.holnap vidd el!lehet kificamodott a csípője,vagy ízület.de lehet bélcsavarodása is,ha nem eszik.mikor kakált és milyet?adhatsz neki egy kis húslét,az hígít a székletén.bármi baja van,könnyebben fog kakálni ,nem erőlködik.ha nincs húslé,te is jó.nem tudod dokihoz vinni?mert ha bélcsavarodás pl.akkor nem biztos hogy megéli a reggelt.
2010. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"tea" akart lenni,nem "te"
2010. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy egyedül megoldom itthon, de ilyenkor már hova rohangáljak vele. Természetes, hogy holnap elviszem dokihoz, csak kíváncsi voltam, hogy látott-e már ilyet valaki.
2010. febr. 14. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a hasa fáj. Én máltaim is szokott így, csak nála elmúlik egy kinti "séta" után. Mindenképp doki,mert a bélcsavarodás valóban nagyon veszélyes (halálos). Jobbulást a kutyusnak!
2010. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tud kakálni? Lehet, hogy a "bűzmirigyek" okozzák. Kizárt, hogy a hasa fáj, mert akkor nem nyújtaná.

Ja és ne őrülj meg: KUTYÁNAK CSAK KALMOPYRINT LEHET ADNI az "embergyógyszerek" közül fájdalomcsillapításra, de én még azt se adnám.

2010. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy hova lehet vinni ilyenkor??? Ügyeletes állatorvosról hallottál már?? Te mit szólnál hozzá, ha neked kéne ennyit várni, mire enyhítenek a fájdalmadon????

Tudtál nyugodtan aludni éjjel?? Felháborító!!!

2010. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol élsz te, de Magyarország nem minden zugában van éjjel állatorvos, mint ahogy itt se.
2010. febr. 15. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon élek. De biztos van a közeletekben másik város, falú, község... Nálunk is 15-20 km-re van ügyeletes állatorvos. Ha kell, akkor visszük.
2010. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ha van autó akkor elviheted.én anno az enyémet 70 km-re vittem.nagyon aggódtam érte.és nem akartam szenvedni hagyni.szerencse volt,mert a reggelt nem élte volna meg.

amúgy elvitted?mit mondott a doki?aggódok a kutyusodért.imádom őket!

2.voltam

2010. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!