Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudnátok ajánlan...

Milyen kutyát tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk,és szeretnénk egy kutyát.Egész nap lenne mellete valaki.Gondolkoztunk már a Beaglen,és a Tacskón is mert ezt a kettőt nagyon szeretem:D.Nagyobb testü kutyákat nem szeretnék mert én jobban szeretem az okos,aranyos lógófülü kutyákat.A házban is lehetne de ha kedve tartja kimehet és futkározhat az udvaron.Nem szeretném ha kiturná a földet a virágok alól,viszont azt is megtudnánk oldani,hogy legyen helye kaparásra/túrásra.Sokat sétálnék,játszanék vele.Nagyon okos kutyát szeretnék,amelyik megtanulja az ül,fekszik,maradj,tied,hopp,ugass parancsokat.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:D UI.:Nem az első kutyám lenne!

2015. márc. 8. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor a beagle felejtős, hacsak nem szereted a kihívásokat. Nem hülye kutyák azok sem, de nem épp az együttműködő hajlandóságukról híresek.

Miért nem fogadsz örökbe? Ehhez amire neked kell, egyáltalán nem kell fajtatiszta kutya... sokkal jobban járnál, egy már fiatal felnőtt kutyával, amelyikről már lehet tudni alapvető tulajdonságokat.

2015. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én szeretem őket :D
2015. márc. 8. 16:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint a kihívásokat.
2015. márc. 8. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem beaglem van. Aranyos, okos, azonban makacs, és nagyon hiperaktív, kis akrobata. Mindent kipróbál, ahova tud felmászik, szóval, ha van energiátok egy beaglere... :)

Tacskó meg, átlagos. Amúgy ha szereted a lógófülű kutyákat (én is imádom őket), akkor ott a spanyol kopó, csak az ugyan nagy, és nem tudom milyen okos, meg szerintem nem is a legszebb kutya, de olyan füle van. Meg ott a basset hound (lehet nem jól írtam). Kb. mindegyik kutya megtudja tanulni ezeket a parancsszavakat, ha foglalkoznak vele, és rendesen megnevelik.

Ui.: Én még is a beagle mellett állok, bármennyire is belefáradtam ebbe a 7 hónapba, amióta megvettük. :)

2015. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, csak legyen eszedben h szóltunk... Rohadt sok elcseszett beaglet láttam, és nagyon keveset amelyikkel foglalkoztak volna normálisan, hogy olyan legyen amelyikkel öröm együtt élni.
2015. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beagle tökéletes választás, ha bent lehet veletek.
2015. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ramóna1994 válasza:
Szerintem a Beagle jó választás lenne! :) Nekem is Beaglém van cuki, okos, játékos, stb. Csak sokat kell vele játszani mert egy kicsit hiperaktív!! :D
2015. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!