Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani nekem oldalaka...

Tudtok ajánlani nekem oldalakat? Yorki kutyával kapcsolatban. Kerestem mindenhol pl: topapro, startapro, olx, jófogás, ebadta, kölyökkutyák.hu de nem találtam megfelelő kutyát. Lány kutyust szeretnék.6 hónap körülit.50. 000 forintig.

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiért csak szaporítótól kapsz,amire nagyon ráfázhatsz.
2014. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Látogass el fajtamentőkhöz vagy menhelyekre...így csak a szaporítók pénztárcáját vastagítod, aminek eredményeként újabb és újabb almokat fognak lehozni. Dolgoztam rehabilitációs szakértőként, és nem egy agyonelletett szukát láttam, akik lelkileg és testileg rendkívül sérültek voltak. Komolyan ezt akarod támogatni? Miért jó, ha olcsón veszel egy fajtatiszta kutyát, ha utána olyan maradandó egészségügyi problémákkal kell majd küzdened, amik a végén sokkal többe fognak kerülni, mintha tenyésztőtől vettél volna egy ellenőrzött vérvonalú kutyát? Ráadásul a szaporító meg vígan dörzsöli a markát, hogy megint milyen jó bizniszt csinált, és újra ellett majd és újra meghalnak ártatlan kiskutyák. Kérlek, fontold meg, nézz körül menhelyeken és fajtamentőnél! A felelős állattartás itt kezdődik, nem az OLX-en vagy a Jófogáson...
2014. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért csak beteg,génhibás,selejt,keverék yorkit kapsz.


90-100 ezer ft-ért már tudsz venni egy fajtatiszta,egészséges Yorkit!!! Gyűjts még egy kicsit...

2014. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Hacsak ő maga is nem szaporítani akar....
2014. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
100%
Fél éves kutyát ennyiért még szaporítótól SE kapsz, alig lenne rajta haszna, hát azt az állatot fél évig tartani is kellett valakinek. Keresd fel a fajtamentőket, menhelyeket, vagy kezdj el gyűjteni egy kutyára. Ezek a lehetőségek vannak.
2014. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor:

1. Remélem nem akarod hogy kölyke legyen

2. Fajta mentők vagy menhely

3. Internetes oldalról nem nézünk kutyát! Kenneleket és tenyésztőket keresünk. 100.000-150.000Ft

2014. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek "oldalak" ahol kutyákat lehet kapni. Tenyésztők vannak. 100 ezer forint alatt nincs fajtatiszta EGÉSZSÉGES, törzskönyves, szűrt felmenőkkel rendelkező, féregtelenített, oltott, és szeretetben tarott kutya, akit 8 hetes kora után lehet elvinni.

Egyébként az én kutyám felszereléseinek a NEGYEDE SE kerül ennyibe, amennyit te magára az állatra akarsz áldozni. Hidd el, megéri többet fizetni egy tenyésztőnek, mint 10x annyit az állatorvosnak, a kutya betegségei miatt, ráadásul képzeld el, hogy mennyire lesz neked az "jó" érzés, ha a kutya elpusztul, mert valószínű ez fog történni ha szaporítótól vásárolsz.

2014. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!