Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összekapott a két kutyám egy...

Összekapott a két kutyám egy játékon és megpróbáltam őket szétszedni de közbe véletlen megkapott egyetlen egy foga ment bele az ujjamba picit seb de elégé mélyre ment és azóta nagyon zsibbad az ujjam szerintetek menjek vele orvoshoz vagy átmegy?

Figyelt kérdés
Fel sem vettem a dolgot megszokta harapni néha véletlen játékközben, sose volt semmi baj begyógyult az összes seb de akinek eddig elmeséltem hogy mitörtént mindenki mondta miért nem mentem vele el orvoshoz.szerintetek elkellene menni tényleg vele? Kutyák egészségesek,ojtva vannak rendesen egyébként két amerikai staffiról van szó.kb 18 óra felé történt az eset ma.

2015. márc. 9. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hagyja,hogy verekedjenek majd lerendezik??? :O Két kutya simán kitudja nyírni egymást ha nem avatkozik közbe a gazda!! Viszont tény,hogy sérülhet is ilyenkor az ember.


Én azt hallottam,hogy tetanuszt akkor kell kapni ha ismeretlen állat harapott meg vagy egy rozsdás szög beléd állt.


De te látod milyen mély a seb.De ha aggódsz akkor menj el orvoshoz max haza küld.

2015. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2 hete történt a dolog azóta voltam orvosnál egyből másnap csúnyán bedagadt,vagyis sebészeten voltam kitakaritoták mást nem csináltak vele azt mondta menjek el a körzeti orvosomhoz, elmentem kérdeztem kaptam-e tetanuszt mondta kaptam és pár évig nem is kell,még mondta takarítsam ki minden nap 2x adott rá krémet,antibiotikum azóta elégé elmúlta zsibbadt érzés de még mindig érzem picikét valami biztos sérült szépen gyógyul de még nincs begyógyulva.Minden oké.Innentől fogva ha összekapnak megy rájuk a hideg víz az udvaron :D Köszi a válaszokat!!
2015. márc. 21. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást :)
2015. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mára még jobb lett már szinte nem is érzem a zsibbadt érzést! :)
2015. márc. 22. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!