Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával kapcsolatos kérdések....

Kutyával kapcsolatos kérdések. Válaszolnál?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 10 hónapos kan labrador kutyusom.

Olyan, mint egy jegesmedve, kis pufi, és krémes fehér színű :))))


1. Miért ráz a szőre?

( tudjátok, van, hogy ráz az ajtókilincs, autó, ember embert, de kutyánál miért? )

2. Miért ilyen iszonyúan fényes a szőre?

3. Nem lesz baja attól, hogy még nem szexelt másik kutyával? :(

4. Az előbb kimentem, rengeteg darázs van felénk. Annyira féltem, hogy megcsípi vmi. Hogy védhetném meg ettől?



2015. márc. 10. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
1 nem tapasztaltam soha- 2: a megfelelő étrend, jó kaja pl Én sok tojást adok neki napi szinten 2-3 db-t- 3 nem , ha soha nem fog akkor sem lesz baja :D- nem bántják, baj akkor lehet ha a kutya bekap 1-t tenni ellene? No
2015. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Mert fel van töltődve (vagy te).

2. Mert egészséges

3. Az lenne a legjobb, ha egész életében nem párosodna soha.

4. Nem fogják megcsípni. De vannak erre nyakörvek, cseppek, hogy megvédd.

2015. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Az elektrosztatikus erő miatt...hozzádörgölőzik valmihez és elektromosan feltöltődik a szöre. Nincs valamilyen plüssszerű kutyaágya vagy takarója? AZ is feltölthei a szőrét. Ez olyan mint amikor leveszel egy pulóvert és szikrázik, vagy ha fésülködsz.

2.Gondolom jó minőségű tápot kap.

3. Nem

4.Ezt nem tudom, debiztos vana valami amivel el lehet űzni a darazsakat.

2015. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

1. Mert tiszta a szőre. Az én hajam is pattog, mikor frissen van mosva. Lehet, hogy a műanyag nyakörvtől töltődik fel?


2. Mert kicsattan az egészségtől.


3. Nem, sőt, a kutyáknak a párzás egy kimondottan kellemetlen, fájdalmas élmény, ugyanakkor az ösztön meg hajtja szerencsétlent. A legjobb, ha minél előbb kiherélteted, mert szegény így tavasszal, tüzelési időszakban bezsong a jó csajok szagától. Nincs nő, nincs sírás.


4. Megvédeni nem tudod. A legtöbb kutya egyszer megcsípeti magát darázzsal, és akkor egy életre megtanulja, hogy a zümmögő repülő izéktől félni kell. Tarts otthon Calcimusc injekciót vagy valami hasonló készítményt (az állatorvost kérdezd meg róla), és ha a kutya allergiás reakciót mutat a csípéstől, akkor elsősegélyként adhatsz neki, míg elértek a dokihoz. Ha csak a lábát vagy a pofája szélét csípi meg a darázs, és nem allergiás a csípésre, akkor nem lesz tőle semmi baja, nyüszögni fog egy darabig, aztán elmúlik neki. Akkor van baj, ha elkezd felpuffadni az egész teste, vagy a torkát csípi meg a darázs, és nem kap levegőt. Akkor futni kell az állatorvoshoz, vagy ügyeletre.

2015. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!