Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6,5 hónapos szuka kutya,...

6,5 hónapos szuka kutya, felmászik a kan hátára és "löködi" amit a kannak kellene csinálnia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez miért van?

Valami baj van a szuka kutyámmal? Miért csinálja ezt a kannal, amit egyébként a kannak kellene csinálnia?

A kan hagyja is magát!

Valaki segjtsen!

Üdv!



2015. márc. 11. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Ezt már én is tapasztaltam:kutyáimnál,nyulaimnál stb

Nemtudom mért csináljá ezt kis korukba de nagykorukra kinövik szval nyugodj meg ez normális...

2015. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nêzz utána : Dominancia!!!
2015. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Utolsó válaszoló!

Tehát ez azt jelenti, hogy a kicsi szukám feljebb van a rangsorban mint a 1,5 éves kanom?

Mert ugye a kan hagyta magát, így gondolom "behódolt"!?

2015. márc. 11. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem csak a nagy kutya biztos azt gondolja hogy "fiatalság bolondság" meg tudja a kan kutya hogyha felnő a kicsi "jóba" kell vele lenni xD

Ui.2# vok

2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
4# vok elirtam az első voltam
2015. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt, hogy feljebb van, csak szeretne.

Az 10 éves cane corsómat is "löködte", hogy idézzelek, a kölyök kan amstaffom, a nagy meg hagyta.

Ő alapból is végtelenül türelmes, az amstaff meg egy domináns kis dög 9 hetes kora óta (meg nyilván előtte is).

Amikor kicsit már nagyobb lett, akkor a cc néha elgyepálta és helyre állta a rend. Most már 1 éves lesz az amstaff és el is múlt a "probléma".

2015. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, úgyhogy ne csodálkozz, ha megrendszabályozza a nagy a kicsit. (Ami nem biztos.)
2015. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Dominancia jele. Tehát jó kis falkasorrendi problémáitok vannak...
2015. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ha velük vagyok akkor egyáltalán nem dominánsak. Mindegyik szófogadó kutya és behódolnak nekem.
2015. márc. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!