Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 éves labrador retriever...

A 3 éves labrador retriever szuka kutyám mellé milyen játékos szuka kutya való? Közepes testméretű kutyákat keresek .

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan, amelyiknek ki tudod elégíteni az igényeit. Mindegy milyen fajtát viszel, ha a kutyád szocializálva van.
2015. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyel ugyanolyat, ugy neked egyszerubb a tartasa es a nevelese
2015. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a gyors választ
2015. márc. 8. 12:08
 4/6 every95 ***** válasza:
Ha játékos, és sokat mozogsz velük akkor border collie-t ajánlom. Ha le van fárasztva akkor világ legjobb kutyája! Nekem is collie-m van, és megtapasztaltam, hogy nem véletlen van az a mondás, hogy "vannak a kutyák, és van a border collie" :D Amíg valakinek nem volt collie-ja addig soha nem érti meg, hogy miért, és nagyképűségnek tartja. De én csak ajánlani tudom. Borzasztó értelmes, néha idegesítő, hogy mindig azt várja, hogy mond neki valami paracsszót, vagy játszál vele.És szerintem labi mellé illik is, hasonlóan játékosak :)
2015. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , szerintem is a labi mellé border collie illik.
2015. márc. 9. 19:54
 6/6 anonim válasza:
nekem 2 labim, és 2 goldim van egymás mellett. persze mind2 szuka. minden nap kell őket vinni sétálni, és lefárasztani, külömben nem elég neki a világ legnagyobb kertje sem.
2015. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!