Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden esetben 'bűn' szaporító...

Minden esetben 'bűn' szaporítótól vásárolni?

Figyelt kérdés
Leginkább úgy értem, hogy igen tudom, azzal ha szaporítótól veszek állatot, én is támogatom a 'munkáját' és én is hozzájárulok ahhoz hogy még több egyed szülessen nála, ezáltal tönkre téve az anyakutyát és a fajtát is. De mi a helyzet akkor ha egyszerűen nem bírom nézni ami zajlik, és szeretnék megmenteni egy ártatlan kiskutyát vagy épp nagyot aki már nem hoz hasznot? (tudom, menhely, de most nem ez a kérdés) Mert ha nem én akkor majd más megveszi, csak lehet hogy pont szaporító szándékkal, hogy majd ő is pénzt csinál belőle. Amíg lesznek felelőtlen emberek akik olcsón akarnak kutyát, addig úgysem fog leállni ez a folyamat... Tehát ilyen értelemben is bűnös vagyok hiába a jó szándék? Sajnos egy darabig úgysem fog felnyílni az emberiség szeme hogy hatalmas hülyeséget csinál (és nem gondolnám, hogy ennek leginkább ez a néhány ember a kiváltója), addig pedig nem tudom, mennyire számít az az egy-egy ember aki ilyen szándékkal vesz magához kutyát.
2015. márc. 13. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Vannak ugye az ostobaságból szaporított egyszeri almok olyan kutyáktól,akik nagyobb szeretetben élnek hobbykutyaként,mint sok nagy híres tenyésztőnél a naphosszat kennelben rohadó hiperszuper kiállítási csodakutyák.

Dolgoztam pár ilyennél,mesélhetnék.Ahol van mondjuk 40-50 db masztiff,egyszerűen egy kutyára nem jut annyi szeretet,foglalkozás,mint az ostobaságból egyszeri almot lehozó szaporító Fifikéje.

2015. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

16.43-as: ő Bobo? Na ne röhögtess már minket :)

Ezt a fotót az Internetről töltötted le, ez nem a te cicád.

[link]

2015. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

jajj bírom az ilyeneket akik kamu képet töltenek le :D :D


de az tényleg nem mindegy kedves Bobó gazdi,hogy a tesód kutyája milyen műtéten esett át.

Vannak olyanok amik teljesen függetlenek attól,hogy honnan van a kutya.

2015. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!