Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok a Golden...

Milyen nevet adnátok a Golden retriever kutyának? :D

Figyelt kérdés
Nekem is van egy goldenem, befogadtuk és úgy volt, hogy nemmarad itt, idéglenes nevet adtunk neki(Málna), de a Szöszire is hallgat. Előre is köszönöm! Ja és a golden kutyusunk nagyon hálás meg minden.
2010. febr. 15. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is goldim van :)

Sky, Brandy

nekem ezek tetszenek, az utóbbi utolhat a színére, ha a sötétebb fajtából való :)

2010. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A miénket Tappancsnak hívják. 10 éves.
2010. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HA tényleg hallgat a szöszire, akkor valami olyan nevet keress neki, ami hangzásra hasonló és tetszik neked is. Sziszi mondjuk
2010. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Világos színű? Fiú vagy lány? Mert ha világos és lány akkor lehet a Szöszi :D
2010. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem is goldeneim vannak Brunónak és Astornak és Brendának hívják őket.
2010. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amália, golyó
2010. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, ezeket a neveket nekem is küldték, amikor nevet kerestem. Felsorolok belőle párat, amik nekem tetszenek.


Adolf, Adonisz, Ahmed, Albin, Aldo, Alf, Alonso, Amadeus, Apolló, Aramis , Arioko , Argosz , Arzén , Asterix , Astor, Aszi, Atamán, Atlasz , Atosz, Axa, Axi, Axel


Bajnok, Baltazár, Bandita, Barni, Báró, Bátor, Batyu , Beni, Bento, Berger, Bill, Blanco, Bleró, Blitz, Bob, Bobby, Bodza, Bongó, Boni, Bonnie, Borisz, Brandon, Brix, Bruni, Brunó, Brutus, Bubi, Bubu, Bufi, Bugi, Bumi, Buster, Butch, Bütyök, Byron


Castor, Carlos, Caruso, Casper, Cézár, Chaplin, Charlie, Chester, Churchill, Coco, Conan, Cooper, Cora, Costeau


Csipesz, Csobi, Csutak


Dalton, Dáriusz, Darwin, Delon, Demi, Dempsie, Derrick, Diego, Dix, Dodi, Dodó, Dollár, Drapp, Drazsé,Duncan (kiejtve: dánken)


Elvis


Fanta, Fáraó, Fila, Fleki, Floki, Forest, Fortuna, Freddie, Freddo, Fröccs


Gandhi, Gary, Georg, Georgia, Gerry, Gigi, Gigolo, Gonzi, Gróf, Guru


Harry, Hasszán, Herceg, Hetti, Hippi, Hiszti, Hopi,Huba, Hugó, Husi, Hutch


Jack, Jackie, Jágó, Jamie, Jasper, Jenny, Jerry, Jockey, Jogar, John, Johnny, Joker, Jolly, Jonathan, Jorgosz Joya Junior


Kajla, Kao, Kevin, Kicsi, Kutuzov


Leila, Leino, Lempo, Léna, Léni, Lenin, Lennon, Leon, Leonardo, Lex(i), Linda, Lipton, Liza, Lizi, Lola, Loli, Loló, Lord, Lotti, Lú, Lucky, Lufi, Lulu, Lúpó, Lurkó, Lussy, Lux(i), Lütyő


Maja, Major, Mambó, Manson, Marshall, Marwin, Maszlag, Matteo, Max(i), Maya, Mérges, Mester, Mex(i), Milka, Milli, Mira, Moha, Mókás, Montgomery, Monti, Mózes, Musu, Müzli


Nana, Nanci, Napóleon, Nápolyi, Nelson, Nesztor, Newton, Nico, Nimród, Nissy, Nudli, Numa, Nurmi


Pascal, Pedró, Peggi, Pierre, Pille, Platón, Pompi, Ponga, Potya, Prézli, Pumpi


Ramszesz, Ray, Rea, Rénó, Rinó, Robin, Rokkó, Rolf, Roni, Roy, Rumli


Sába, Sajó, Samu, Sapi, Scott, Sherlock, Shiva, Simlis, Smokie, Spagi, Spiky (ejtsd: szpájki), Stuki, Susu, Sutyi, Szasza, Szeti, Szibi, Szimba, Sznuki, Szofi, Szonja, Szpidi, Szufi, Szuszi, Szütyök


Talpas, Tengó, Teo, Tequila, Tetye, Timon, Tofi, Topi, Toto, Totya, Töpi, Trapp, Tucci, Turbó, Tutyi, Tücsi, Tyson, Tyufi, Tyutyu, Vince, Vitéz, Vodka, Walter, Watson


Yoda, Zénó, Zserbó, Zsoldos, Zsüti

2010. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! egy ismerősömé Füge.olyan édi, illik rá.
2010. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Világos színe van és mi is szeretjük a Szöszi nevet:) Illik rá :)
2010. febr. 16. 18:44
 10/10 anonim válasza:
nina,bonnie
2011. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!