Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata gazdik! Kinek ajánlját...

Dalmata gazdik! Kinek ajánljátok a dalmatát? 14 éves gyereknek jó választás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

én nem ajánlom


tul tenyésztett faj

nem tul stabil idegrendzser


ha választani kéne labrador, vagy goldi



vannak olyan fajták amik már tul tul tenyészett és nagyon sok probléma van már felnött korában

2015. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:

Én ajánlom bárkinek.

Vagyis, na, nem bárkinek nyilván, de ajánlom, mert jó kutya.

Olyannak ajánlom, akinek nem ez lenne az első ebe, és van sok ideje.

2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat foglalkozik vele, ügyesen tanítja akkor talán, de szerintem inkább tapasztaltabb gazdiknak való.
2015. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első, a labrador és a goldi sem egy ritka fajta, és nem szaporított kutyát tervezünk venni, hogy a problémáknak jelentős súlya legyen.


A többieknek köszönöm! Igazából amióta az eszemet tudod dalmatát szeretnék, jelenleg 14 vagyok. Közben utcáról fogadtunk be egy német juhászkutya-szerű keveréket, ővele jártam mutyasuliba, naponta sétáltatom, foglalkozok vele, a dalmatával sem lenne másabb, csak egy picivel több dolgot szeretnék kipróbálni vele.

2015. márc. 16. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem dalmatám van, sose volt vele probléma, pedig "szaporított" helyről származik, rokonságból. nagyon szeretetéhesek, csak ez a probléma forrása :) és makacsak egy kicsit, de azt ki lehet nevelni
2015. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!