Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon tudtok mondani...

Magyarországon tudtok mondani olcsó, normális Border Collie tenyésztőket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 16:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mert okos és normális kutya vagy hozzá hasonló olcsóbb kutyát mondtok ?
2015. márc. 16. 16:41
 22/27 anonim ***** válasza:
Aha: menhelyi keverék. Egy bordernek hatalmas mozgásigénye van, sétáltatni kell, több órán át foglalkozni vele.
2015. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az okossag tul van dimenzionalva. Minden juhaszkutya okos, nem csak a border. Normalis pedig... ha van napi 2-3 orad a lemozgatasara, akkor normalis lesz, ellenkezo esetben kihullik tole a hajad. Ha csak egy "okos es normalis" kutya kell, menj be egy menhelyre, ezerszamra talalsz ilyen tulajdonsagokkal rendelkezo keverekeket.
2015. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A Border Collie nagyon sok foglalkozást igényel.. Nekem most van egy 16 hetes Collie kölyök 180-ért vettem Hajdúszoboszlón. És a napi 2-3 óra foglalkozás, van hogy nem elég neki, és mivel éjjel bent tartom (szomszédok kutyája állandóan kiássa a kerítés alját, és nagyon pici, és féltem, nehogy baja essen) van hogy fogja magát és elkezd randalírozni a lakásban, ha nem elég fáradt. Nekem a másik kutyám az egy Fox terrier meg menhelyi kutya és ő is ugyanolyan okos, sokkal kevesebb igénnyel, nem kerül sokba, mert jó neki az olcsó táp is, nem kerget meg mindenkit mert ő játszana, és még szabadidőm is több volt, míg csak az az egy volt. Border Colliet vehetsz magadnak mondjuk akár 10 év múlva is, amire megkomolyodsz hozzá és türelmesebb leszel. Mert a nekem most azonnal kell a kutya, az ahhoz vezet legtöbb esetben, hogy szegény a menhelyre vagy az utcára kerül pár év (rosszabb esetben hónapon) belül...
2015. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem értem mit spórolsz ennyit az árán? Szerinted eltartani aprópénz lesz? ha sürgősen kell mondjuk 50 ezer forint majd egy életmentő műtétre akkor mi lesz? Ott nem lesz olcsóbb megoldás...
2015. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Egész véletlenül nem azert szeretnél ilyen kutyát mert divat kutya lett? Járnal vele napi 3 órát sétálni?
2015. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Menhelyen is van okos és normális kutya. Az olcsóbb is. De ha annyira nem értesz a kutyákhoz, hogy nem tudod eldönteni, hogy hozzád melyik illik, akkor inkább várj ezzel. Menj el menhelyre segíteni, vagy fogadjatok be ideiglenesen állatvédőktől kutyát, aztán meglátod, hogy mennyit kell foglalkozni vele, aztán eldöntheted, hogy tényleg ezt szeretnéd 15 évig.
2015. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!