Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boldogtalan lenne?

Boldogtalan lenne?

Figyelt kérdés
Van egy 8honapos mopszom,2honapja hoztuk el. Az elso 1-2hetben orommel jarkalt mindenfele,ugy futottunk utana,tiszta boldog volt velunk, most meg mogottunk jon setanal,eszebe sem jut elenk jonni,megakarjuk simogatni es lehajtja a fejet,illetve setanal csak igy lehajtott fejjel vonszolja magat. Az egyetlen eset amikor boldogsagot latok rajta amikor vacsorat kap...akkor ugral korbe-korbe. Valakinek hasonlo volt? Koszi!
2015. márc. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beteg? Állatorvos látta már?
2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel konkretan nem, de 2hete voltam kis emesztesi gondokkal,akkor virgonc volt. Egyebkent sem hinnem hogy fizikai baja lenne hiszen 6honaposan teljesen egeszsegesen es aktivan elhozom tenyesztotol es ra 2hetre elvesziti az erdeklodeset? Mellesleg etvagya az van,kizabalna a vilagot :) Aggodom erte.
2015. márc. 16. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
És mennyit adsz neki enni és mit? Mert ha túleteted vagy rossz minőségű tápot eszik attól is lehetnek emésztési gondjai, ami okozhatja a levertséget.
2015. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Séta előtt remélem nem adsz neki enni, csak séta után félórával kapjon enni. Azzal pedig nincsen semmi baj, ha simogatás közben lehajtja a fejét,ez normális. Én örülnék ha a kutyám mögöttem jönne ..... :) Ha más panasz nincs, nem hinném, hogy valami baj lenne.
2015. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!