Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A testvéremtől kaptam ezt a...

A testvéremtől kaptam ezt a kiskutyát ami lejjebb található. Véleményetek szerint most milyen fajta? További infók lejjebb.

Figyelt kérdés

Az anyjuk Amerikai staffordshire terrier akit láttam is de az apjukat nem tudják biztosan. Mert van egy németjuhász és egy utcai pitbull amelyik néha bement a szuka kutyához.Szerintetek így ránézésre? [1-hónapos]. Megkérdeztem egy jó barátom azt mondta hogy pitbull szerinte de egy másik unoka tesóm azt mondja korcs.


[link]



#kutya #németjuhász #kölyök #pitbull #Amerika Stafford Terrier
2015. márc. 17. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Egy ekkora kutyarol meg nem lehet megallapitani. Egyaltalan miert van mar nalad? 8 hetes kora elott nem szabad elhozni! Meg az anyjanal a helye!
2015. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Egy ekkora kiskutya még szopik, az anyja mellett a helye még legalább egy hónapig! Nem tudjátok visszavinni, hogy még kicsit a testvérei mellett lehessen?

Mellesleg szerintem inkább német juhász beütése van.

2015. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtuk mert az anyja innen 90Km. Enni eszik rendesen Junior tápot meleg vízbe beáztatva iszik is langyos vizet semmi baja.Csak úgy kíváncsiságból akartam megtudni sajnos most tudtam csak elhozni :/.Majd ha nő meglátom köszönöm szépen a válaszokat :). Egyébként V-alakba jön a fogsora.És elég hamis is kicsi létére.A füle kettényitható mint az anyjának ott a füle aljánál.:).Nekem mind1 szeretem akkor is ha korcs ha nem.Csak kíváncsi voltam
2015. márc. 17. 12:46
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Aranyos, de nem lehetne nálad! Törvény szerint legkorábban 8 hetesen, oltva, chippelve cserélhet egy kiskutya gazdát! Mielőbb vigyétek el állatorvoshoz!

Egyébként meg olyan kutya, h korcs, nem létezik!

2015. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem keverék csak már annyiszor halottam rá ezt a szót hogy ez rögzült meg bennem.
2015. márc. 17. 12:49
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Ha nem fajtatiszta, kidobod? Erre utalt az a kijelentésed is, ha majd megnő, meglátod... Pffff. Nem mindegy? Egy édes állatka, egy kedves lény, akiért te lettél a felelős.
2015. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Oda írtam hogy nekem mind1 szeretem nagyon és soha se dobnám ki hisz imádom !! Csak azt nézem meg ha felnő hogy melyik fajtára hasonlít de nekem nem számít!! Olvasd el feljebb a kommentem. Nagyon sokat foglalkozok vele.Viszont találtam egy képet egy eredeti kiskutyusról és szerintem hasonlítanak:)


[link]

2015. márc. 17. 13:04
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen kicsinek nem lehet megmondani, mivé növi ki magát.

A fajtája egyértelmű: keverék.

Az az "utcai pitbull" pedig szintén lehet keverék.

Kb 8 hónapos korára már kialakul a kiskutyád.

2015. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

szerencsétlen kutya...

minek egy ilyen embernek állat, ha még a legalapabb dolgokkal sincs tisztában?

2015. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha mar megvan es biztos nem tudod visszavinni, akkor mindenkeppen vidd orvoshoz meg ma.
2015. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!