Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász kan kutyának...

Egy németjuhász kan kutyának milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
Most hoztuk el.
2015. márc. 17. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónapos kan német juhászom van. Mielőtt érte mentünk, nagy családi kupaktanács keretében választottunk(?) neki nevet. Minden családtag más nevet mondott, de végül megegyeztünk egy névben (inkább megalkudtunk). Mikor érte mentünk, megkérdeztük, mi is a törzskönyvi neve? Mikor megmondta a tenyésztő, ránéztünk a kölyökre, összenéztünk, és már tudtuk, ez lesz az igazi. Hihetetlenül illik hozzá:)

Szóval szerintem kérdezd meg a tenyésztőt, mi a törzskönyvi neve, mert lehet, hogy az lesz a legjobb:) (Persze, vannak borzasztó erőltetett nevek is, de próba szerencse:)

2015. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Enyém boxer de ő is a törzskönyvi nevét kapta,és ha már van ilyen nekik szerintem jó dolog a papír szerinti néven hívni.

Persze tényleg vannak idétlen nevek is.

2015. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm német juhászát Tizedesnek hívták. :D Irtó jópofa.
2015. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem csak úgy megy!!

Milyen nyelvű nevet szeretnél/szeretnétek??

Mind valamit a kutyáról!( személyisége,kinézete)

Válassz te,ne az legyen,hogy most tetszik,de 5 múlva nem fog tetszeni,mert gyerekes vagy valami..,tehát válassz te magad neki nevet!:)

2015. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Naptári módszerrel szoktam neveket adni, mint például a Benjámin, a Döme..

De szóba jöhet a János, a Theodor (ez utóbbi pl Theo) szerintem szép név. Persze, lehet nem illene a te kutyádhoz.

Fogj egy naptárat, üsd fel, és próbáld ki a név hosszú és becézett formáját is.

2015. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!