Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kistestű kutyát...

Milyen fajta kistestű kutyát tartsunk lakásban, akinek nem hullik a szőre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

a hosszú szőrű kutyáknak kevésbé hullik a szőre, mint a rövidnek, viszont többet is kell vele foglalkozni.

uszkár, westie, yorkie, shih-tzu, bolognese, máltai...

2010. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Szálkás szőrű tacskó. Nekem az van és nem hullajtja a szőrét. Vagy csak az enyém ilyen?
2010. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
kínai kopasz. viccen kívül, ami szőre van, az sem hullik
2010. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
A shih-tzunak sem hullik jobban a szőre, mint az uszkárnak. Anyámnak uszkárja volt, nekem shih-tzum van, mindkettő bundája igényli a heti többszöri fésülést. A kihullott szőrszálak a kefében maradnak.
2010. febr. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

minden kutyának hullik a szőre, hiszen vedlik.

még az uszkár is!!

a lakásban tartottak sokkal kevésbé hullatják ,mint az udvaron tartottak.

az igaz,hogy a hosszabb szőrt könnyebb takarítani.


tahát aki azt irja ,hogy az ő kutyája nem hullatja, az még sosem takarított ki utánna :)

szokj hozzá , kutya a lakásban = a tisztaság más értelmet nyer :)

2010. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Kedves utolsó, ha nem tudsz valamit arról ne nyilatkozz.

Az uszkár szőre azért nem hullik, mert nem is vedlik. A szőrszerkezete nem olyan mint a többi kutyáé. Kérdezz meg egy tenyésztőt vagy kozmetikust.

Valamint a kinti kutyák szőre hullik kevésbé, kivéve a vedlési időszakot. Ezzel szemben a lakáskutyák gyakorlatilag egész évben vedlenek.

2010. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%
20:25-ös vagyok miért kellet lepontozni??? én csak egy választ írtam a kérdésre.persze gondolom erre is jönnek a lepontozások....
2010. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

elvont agyú öleb tartók, kinek a kutyája nem hullatja a szőrét ??:)

a lényeget elfelejtitek.

az uszkárokat például 6-8 hetente ajánlott kozmetikázni , fürdetés,szárítás,és rendszeres otthoni fésülés , ami gyakorlatilag heti 1-2 kifésülést jelent.

így persze ,a kutya szőre kevésbé hullik,hiszen ami kihullana,azt kifésülitek :):)

a válasz tehát a kérdésre : ha megtanulod kozmetikázni a kutyát akkor alig-alig hullik a szőre :)

2010. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
hosszúszőrű törpetacsi.Nem kell kozmetikába hordani, csak fésülést igényel, nem filcesedik a szőre és ha hetente 2x3-szor átfésülöd, nem hullik.
2010. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

bichon frisé, bichon havagnese, bichon bolognese, uszkár (toy, törpe, közép, órriás), yorki

egyiknek sem hullik a szőre!

2010. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!