Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány gramm száraztápot adjak...

Hány gramm száraztápot adjak egy 4 hónapos Boston Terrier kölyöknek?

Figyelt kérdés
Most hoztam el a tenyésztőktől és azzal etetem amivel ők is etették, Royal Canin Puppy-val, de nincs a hátulján az adagolás, mert nagytermetű kutyáknak való táp, ahol a minimum felnőttkori súly 11 kg, ez a kutya pedig nem lesz annyi.

2015. márc. 22. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ne etesd felnőtt táppal, mert tönkremegy a veséje.
2015. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Érdeklődj a tenyésztőnél, az adagolás kapcsán. Ő biztos segítséget fog nyújtani ebben! Ez a legbiztosabb opció, Ő ismeri a keze alól kiadott egyedeket és igényeit.
2015. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Már írtam nekik, csak még nem válaszoltak.

Amúgy nem felnőtt táppal etetem, hanem kölyökkkel. Csak nem kifejezetten kistesű kutyáknak szánt táppal.

2015. márc. 22. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy Boston terrier 7-11 kilós felnőtt korában (wiki), akkor miért nem jó az a 11 kiló? Esetleg adj neki picit (20% mondjuk) kevesebbet.
2015. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A táp zacskója szerint egy 4 hónapos, felnőtt korában 11 kilós kutyának 190 grmmot kéne adni, a tenyésztő 100 grammot ajánlott, szóval tényleg nem mindegy.
2015. márc. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!