Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten merre lenne érdemes...

Budapesten merre lenne érdemes kutyakozmetikát nyitni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem a Stadionokig bejutni 35-40 perc + 50 perc..szóval durván 1,5 órát utaznom kell :/ Még átgondolom!! Köszönöm szépen!! Utazás árban mennyire jön ki neked??
2015. márc. 24. 15:41
 12/20 A kérdező kommentje:
Vagy ha még Örsig hév,utána metró...
2015. márc. 24. 15:52
 13/20 anonim ***** válasza:
A Stadionoknál lakom így csak a helyi,BKV bértletet veszem. 9500-
2015. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Értem :)

Köszi!

2015. márc. 24. 16:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Pedig el kell keserítselek, a budai oldalon van a fizetőbb képesebb lakosság, akiknek kozmetikázandó kutyájuk van és/vagy költenek is rá. Kérdés még h tudsz-e speciálisat nyújtani - profi vagy esetleg uszkár vagy spániel vagy bármilyen más kiállítási groomingban, mert akkor gyorsan felkaphatnak és messezbbről is mehetnek hozzád csak azért h te nyírd a kutyájukat. De egy mezei kozmetikánaka sikere legtöbbször az elhelyezkedésen és eleinte a reklámon múlik + kapcsolatok.
2015. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Budagyöngye teljesen kutyabarát hely! Behozható kutya,macska a DM és patika kivételével bármelyik üzletbe. Ez plusz pont! Nem sok pláza engedi! Plusz 2 állatpatika és állatfelszerelés bolt. Ennél tutibb hely nincs! És pénzes környék. Gondold át,sok sikert!


A Budagyöngye környékén tengődik egy kutyakozmetika,de az ne befolyásoljon,rossz helyen van! Nincs parkolási lehetősége,mert útmenti bolt,az itteni emberek pedig inkább taxival vagy luxus kocsival járnak!

2015. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igen,megfontolandó mindenképpen.


Kitűnni leginkább azzal szeretnék,hogy vállalnék nagytestű,meg problémásabb kutyákat is. Egyenlőre csak elszeretném indítani. Még egy lánnyal dolgoznék így a problémásabb és nagyobb testű kutyák kozmetikázása nem lenne gond. Oktatóim is ezekre specializálódtak rá leginkább,bár náluk van plussz egy fajta amire specializálódtak. Csak ők vidéken csinálják. Jól megy nekik. Gondoltam én ezt bevinném a Pestre is.

Nyilván idő kell mire egy vendég kör kialakul,meg megismerem melyik fajtából van több,melyiknek kéne még elsajátítani a nyírását stb. Később kiállításra szeretnék kutyákat felkészíteni.De még eléggé az elején vagyok a dolognak. Csak van lehetőségem befektetni egy vállalkozásra így kipróbálom!


Még a 13. kerületet néztem ott is vannak pénzesebbek és az egy cseppet közelebb is lenne.

2015. márc. 25. 10:18
 18/20 anonim ***** válasza:

1. Masszázs.

2. Buda,a pénzes hely!

2015. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Plussz adalékok a Budagyöngyéhez,amik még nem hangzottak el.


- A budai elit jelentős része megfordul itt,sokan kutyával.

- Amíg a kedvenc a kozmetikában van a gazda vásárol és ebédel egy füst alatt.

- A felszerelésbolt és a patikák bevonzzák az állatosokat és ez neked is reklám.

- Az ügyfeleidnek van őrzött,fűtött parkoló.

- Állandó őrség,nincs betörés,védelmi pénz,konkurencia általi fenyegetés.

- Bár a város szélétől nagy a távolság,de a közlekedés jó!

- Ha később fel akarsz költözni,a környéken akadnak olcsóbb lakások is,főleg manapság.

- Munkaidőd alatt sok mindent el tudsz intézni,helyben. (posta,patika,bevásárlás,DM,fodrász,étkezés,szoli,kozmetika,stb.)

2015. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én a 13. kerületet nem mondanám kifejezetten pénzesnek - akkor már inkább az 5. vagy 1. kerület.

De egyértelműen jobb választás a 2. és/vagy 12. kerületek.

2015. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!