Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kutyusnak érdemes...

Mennyi idős kutyusnak érdemes nyakörvet venni?

Figyelt kérdés
Két hónaposnak lehet? Vagy korai? Nem növi ki hamar?
2015. márc. 18. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél korábban vegyél neki nyakörvet, mert később nem fogja elviselni. Mindenféleképpen olyant vegyél amin több lyuk van, így a növekedésével megegyezően tudod állítani, majd cserélni.


Sajnos tapasztaltam(szerencsére nem saját, hanem a szomszéd által), hogy ha nem raksz rá valamit elég kiskorában akkor később hurokként fog viszonyulni hozzá, és szabadulni akar tőle. Ha nem akarsz drága nyakörvet venni jó egy megfelelő vastagságú kötél is. Durván hangzik, de azzal is lehet szoktatni, és olcsóbb cserélni. Persze figyelni kell a csomóra, nehogy csúszó legyen, mert az megfojthatja.

2015. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 100 Ft-os boltban szoktam venni nyakörveket, max 600 Ft-ért. Fél év alatt vetem 3-mat, mert kinőtte, meg mert műbőr és el is deformálódott kicsit.


Drága bőr nyakörvet viszont csak akkor fogok venni ha 10 hónapos lesz, addigra már talán leáll a növésben.

2015. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szándékozok rá sokat költeni persze. Akkor veszek neki. Köszi!
2015. márc. 18. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak állítható nyakörvek.Az jó ideig kiszolgálja a kiskutyát.
2015. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!