Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik copfba kötik a kutyáik...

Akik copfba kötik a kutyáik haját?

Figyelt kérdés
Egész nap úgy van? Vagy estére kiengeditek? Napi 2-3-szor fésülöm meg neki és kötöm fel, mert amúgy nem bántja, nem szedi le szóval nagyon jó kutya:) Csak amikor legutóbb csináltam meg, akkor gondolkoztam el hogy én is mindig kiengedem a saját hajam, és nem-e kéne neki is... De ha kiengedem neki, belelóg a szemébe, szájába, és azt utálja... szóval ti hogy szoktátok?

2015. márc. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Őszíntén sajnálom azokat a kunyákat,akiknek felcopfolják a szőrét...amm bocs,de elégg sötét lehetsz,a kutyáknak nem hajuk,hanem szőrük van -_-"
2015. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek az elsővel.
2015. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kedves első amennyiben yorkiról van szó nekik " hajuk " van. Ugyan úgy nő nem hullik csak fésülésnél éppen annyira mint az emberi haj!
2015. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor bobtailom volt állandóan copf volt a feje tetején, ugyanis vaksi volt anélkül, s mindennek nekiment. Így meg tök jól látott, tehát nem divat célból gumizgattam. S nem, nem engedtem ki a szőrét éjszakára sem.
2015. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Köszi a lepontozást csak azt nem értem aki nem ért hozzá minek vauzik bele! Ez a két elsőnek szól!!!
2015. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Orosz fekete terrierek :D


[link]



Amúgy nem divatozásból fogják fel sokan copfba hanem,mert így látnak. Az OFT-nak sperciel elég sok és sűrű a fej szőre így otthon legtöbben felkötik.Különben neki mennének mindennek.Kiállításon meg ugye nem lehet felgumizva.


Kutyakozmetikusnak tanulok,sok OFT megfordul nálunk és amelyiknek igen dús a szőre,bizony neki ment mindennek, a vizes tálat sem találta.Gyorsba csináltunk neki egy copfot :)


Amúgy lazára kell csinálni,hogy ne húzza akkor nem lesz semmi baja,de ha nagyon akarod éjszakára kiveheted.

2015. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a copftól. Megfelelő szőrápolás mellett a szőr se roncsolódik.

Ha hosszú szőrű fajtád van és hosszú a copfja, akkor akár hátra fele is fonhatod, az is aranyos és kényelmes nekik.

Amúgy az se jobb, ha folyamatosan bántja a szemét a szőre, irritálja, és be is gyulladhat. (itt nyilván nem a komondorokról, pulikról beszélek)

2015. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!