Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem felnőtt golden...

Mivel etessem felnőtt golden retrieveremet?

Figyelt kérdés

Eddig boltit kapott, mikor mit, de mostantól szeretnék valami normálisat rendelni neki, csak nincs még tapasztalatom. Árban max 8-9 ezer/12-14 kg ig mennék el. Kinéztem a Brit prémium tápot, amit sokan dícsérnek, viszont sokan is írják, hogy hígat és sokat kakál a kutyájuk tőle, szóval elbizonytalanodtam...pedig összetételre és árban elég jónak tűnik.

Tapasztalatok? Milyet ajánlanátok?


2015. márc. 24. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Brittel etetünk, nincs sok végtermék, a 15 kg 7000 körül jön ki. Ja, skótunk van. Én nem is keresgélek mást, elég érzékeny gyomra van, ettől legalább nem megy a hasa....
2015. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Sokan meg ugye azt mondják, hogy jó nekik. Veszel egy 3 kilósat háromezerért, az egy goldinak elég kb 10 napig. Egy hétig adod neki felesben a régivel, aztán egy hétig magában, erre pont elég és látni fogod, hogy jó-e neki.
2015. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Remélő válasza:
Én sokáig etettem Brit Premiummal, aztán Bozitával, Select Gold-al, végül most már 1,5 éve Happy Dog Irelanddal.Bár az utobbi 3 hónapban már javarészt húst kap rizzsel. Mindig szőrhullás miatt kerestem újat. Mostanra úgy döntöttem veszek neki húst, esetleg belsőségeket. 500 és 1000 ft/kg között. A Happy Dognak pl 1000-1150 ft/kg az ára általában, akkor már inkább a hús. Ja és persze azóta nincsenek szőrproblémák.
2015. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!