Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hét hetes kiskutyának lehet...

Hét hetes kiskutyának lehet baja felnőtt kutyatáptól?

Figyelt kérdés
Akkor, ha csak azt kap enni, vízbe beáztatva.
2015. márc. 18. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Hét hetesen ezt még a tenyésztője vagy a menhely dönti el, mert hozzád törvényi előírás szerint csak 8 hetes kora után kerülhet. Ha hamarabb van nálad, bűnt követsz el és büntethető vagy.

Igen lehet baja, nem fejlődik rendesen, mert nem kapja meg fejlődő szervezet számára szükséges vitaminokat, és egyéb anyagokat kellő mennyiségben (persze egy nem prémium táptól sem kapja meg ezeket.

2015. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
Az előző mindent leírt, amit én is akartam írni, ill. még én annyit írtam volna, hogy nem csak a vitaminok miatt kell kölyök tápszert adni, hanem a kutyák gyomrának is kell egy átmenet, nem véletlen vannak ezek a dolgok kitalálva.
2015. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A felnőtt tápokban teljesen más a vitamin és ásványi anyag összetétele.
2015. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De mi értelme van felnőtt táppal etetni? Ugyanannyiba kerül a kölyök is.
2015. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
El kellett hoznom, amúgy két nap múlva nyolc hetes lesz, ezen a két napon már nem múlik. Ez van itthon, csak pár napig kapná, amíg megjön neki amit rendeltem, Brit kutyatáp. A boltban itt csak ócska junior tápot kapni, így nem vettem.
2015. márc. 18. 15:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyéként nem tenyésztőtől van, de nem is szaporítótól, véletlen balesetből született:)
2015. márc. 18. 15:41
 7/14 bollocks ***** válasza:
68%
Vagyis szaporítótól.
2015. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem. Egy barátom kutyája meglógott, és így lettek a kiskutyák. Nem fizettem érte, csak az oltások , chip árát, de ez a kérdés szempontjából mindegy.
2015. márc. 18. 15:56
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Akkor is szaporítónak számít. Aki nem akar kiskutyákat, az vagy ivartalanítja a kutyáját, vagy biztosítja a környezetét, hogy se ki, se be nem jusson kutya. Ha már vemhes akkor is lehet ivartalanítani vagy elvetetni a kiskutyákat, de az ismerősöd úgy döntött lehoz egy fölösleges almot, tehát szaporított.
2015. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor az.
2015. márc. 18. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!