Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne szökjön el?

Figyelt kérdés
Van egy ivartalanitott kutyám.Nagyon szökik és kénytelen leszek megkötni mivel fellökött már egy kisgyereket.Rendes drótkerités van,aminek a tetején kis szúrók.De nem törődik vele,átugorja és nem lehet visszahivni mert elszalad.Le van fárasztva:mámámmal viszem mert neki is van kutyája(jó nagy kört szoktunk sétálni:kb.2 órát.)Ezen kivül tanulunk új parancsokat(nagyon sok mindent tud és nagyon okos)meg játszok vele aportirozósat is. Elmegyünk minden hétvégén futni.Szóval amint van időm csak vele vagyok de semmi kedvem megkötni pedig muszáj.Van valami jó erőszakmentes módszer?
2015. márc. 26. 12:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsi:De nem törődik vele,átugorja *De nem törődik vele,felmászik rá és leugrik.
2015. márc. 26. 12:53
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha a mostani kerítést átugorja, akkor magasabb kerítés kell. Ha elég magas a kerítés, hiába ugrál, nem tud felmászni rajta mint a macskák.
2015. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Kösd futóláncra és csak akkor engedd el, ha kint vagy vele. Vagy tedd egy olyan kennelbe, ahonnan nem tud kijönni és szintén csak akkor engedd ki, ha kint vagy. Semmi baja sem lesz, mindkét megoldásnál tud mozogni, sétálni meg úgyis viszed. Egy kutya, ha nagyon szökős, nem tudsz vele mit csinálni.
2015. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ja... ahhoz legalább 7 méteres kerítés kellene... Semmi értelme magasítani, 5-6 méterig némelyik simán képes mászni.
2015. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor olyan kerítés, aminek visszahajlik a teteje, azzal nem tud mit kezdeni egy kutya, főleg ha szöges.
2015. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%
elektromos nyakörv
2015. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem árammal nevelek kutyát úgyhogy azt kizárom.Honnan szerezzek olyan hosszú láncot?Nincs szivem éljelre kennelben hagyni.
2015. márc. 26. 13:15
 8/29 anonim ***** válasza:
Lehet kapni láthatatlan elektromos kerítéssel összekötött nyakörvet. Ha átakar menni a határán enyhe elektromos sokk éri a kutyát, ami miatt leszokik a mászkálásról. A nevét nem tudom, de érdemes lenne kipróbálnod. Lehet, hogy drága kicsit, de biztosan olcsóbb mint egy feljelentés és bírósági hercehurca az miatt mert valakit esetleg megharapott a kutya.
2015. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Veszel olyan hosszú sodronyt ami elér a kert egyik végéből a másikba, rögzíted a földön a két végét, teszel rá egy karikát, arra rákötsz egy láncot és máris megvan.
2015. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Már van olyan:láthatatlan kutyakerités.Én kipróbáltam a kezemen de nekem fájt.És utána tényleg nem fog elszökni?Mennyi ideig kell rajtahagyni?
2015. márc. 26. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!