Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne szökjön el?

Figyelt kérdés
Van egy ivartalanitott kutyám.Nagyon szökik és kénytelen leszek megkötni mivel fellökött már egy kisgyereket.Rendes drótkerités van,aminek a tetején kis szúrók.De nem törődik vele,átugorja és nem lehet visszahivni mert elszalad.Le van fárasztva:mámámmal viszem mert neki is van kutyája(jó nagy kört szoktunk sétálni:kb.2 órát.)Ezen kivül tanulunk új parancsokat(nagyon sok mindent tud és nagyon okos)meg játszok vele aportirozósat is. Elmegyünk minden hétvégén futni.Szóval amint van időm csak vele vagyok de semmi kedvem megkötni pedig muszáj.Van valami jó erőszakmentes módszer?
2015. márc. 26. 12:51
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Áhh mindenbe beleakadna.
2015. márc. 26. 13:24
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

láncon sokkal jobban szenved.

elektromos nyakorv viszont sípol mielőtt ráz, így egyszer kétszer rázza csak meg, utána a kutya nem lépi már át a határt, és utána szabadon mászkálhat a területen belül lánc nélkül...

2015. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 1 hónapig rajta volt:sztem érti azt a 2 szúrót.Levettem elengedtem és amint bementem elszökött :(
2015. márc. 26. 13:30
 14/29 anonim ***** válasza:
47%

"érti azt a 2 szúrót"


ezt mit jelent?

2015. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
akkor ne vedd le róla
2015. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
*érzi
2015. márc. 26. 13:36
 17/29 A kérdező kommentje:
Mindenki engem bámul hogy mit csinálok szerencsétlen kutyával hogy mi az ott rajta. Volt egy kislány aki ezt kérdezgette.
2015. márc. 26. 13:37
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg nekik hogy szökős a kutya, azért kell ez a nyakörv hogy megtanulja nem szabad szökni stb. És miért bámulnak? Sétáltatáskor is rajta van?
2015. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahol láttam olyanról képet, hogy a kerítés tetején egy drótra ráhúzva szereltek fel karvastag műanyag (PVC) csöveket. Amikor a kutya fel akar ugrani/kapaszkodni a kerítés tetejére, nem tud úgy megfogódzkodni benne, mint a drótban, mert a cső elforog a dróton, nincs rajta fogás.

Persze ha "csont nélkül" repül át a kerítésen, akkor ez nem játszik.

2015. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én erre gondoltam:

[link]

Nem tudom milyen szúróról beszélsz, ezt akár élete végéig a nyakán hagyhatod. Semmi baja nem lesz tőle. Olyan mint a haszonállatoknál a villanypásztor.

2015. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!