Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondjátok sokan, hogy...

Miért mondjátok sokan, hogy csak az az igényes tenyésztő, akinek van honlapja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyílván nem csak az az igényes tenyésztő. Viszont van olyan tenyésztő is, akinek van honlapja, de még sem ért kellő képpen az adott témához. De általánosságban elmondható, ha valaki egy honlap szerkesztésére viszi a fárattságot, akkor az állatokkal is valószínűleg van elég ideje, kedve foglalkozni, illetve tényleg szereti őket és gondoskodik róluk. Azt akarja, hogy minél több helyen megismerjék a munkásságát. De mint az előbb említettem, nem csak az az igényes tenyésztő.
2015. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak ők lehetnek igényesek, de jó ha egy tenyésztőnek van honlapja. Azon ott van a kennelnév, a kutyái, a sikerei stb. és így meggyőződhetsz róla hogy tapasztalt, nem csak véletlenül sikerült a szomszéd kutyával.
2015. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kezo86 válasza:
Igen, az információ miatt fontos, hogy legyen honlapja, hogy könnyebben megtaláld, legyen referenciája, mielőtt felkeresed, láthass képeket a kutyákról, stb. Tök praktikus egy honlap!
2015. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy, milyen a honlapja. Ha csak egy összecsapott sz.r, akkor inkább jobb, ha nincs is.


Szóval egy igényes, informatív, letisztult, átlátható honlap, ahol kimerítő információt kaphatunk a kutyákról és almokról, a párosítások céljáról, az adásvételről - na ha egy tenyésztőnek ilyen honlapja van, az komoly igényességről árulkodik. Ha a honlap nem ilyen, az meg az ellenkezőjéről árulkodik.


A mai világban pedig alap, hogy legyen legalább egy facebook oldala.

2015. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindkét kutyám olyan tenyésztőtől van, akinek se FB lapja, se honlapja, a tenyésztő maga sincs fent FB-n. Az alomjaira mégis előre vannak előrejegyzések és csak ritkán marad nála tovább egy kiskutya.
2015. márc. 30. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már 40 éve tenyésztő, és sikerült addig eljutnia, hogy szájhagyomány útján terjed a kutyáinak nagyszerűsége, akkor végül is nincs szüksége honlapra vagy facebookra. De ha nekem nem ajánlja valaki, akinek adok a véleményére, akkor tuti nem vennék olyan tenyésztőtől, akinek még fb honlapja sincs - már csak azért sem, mert valószínűleg meg se találnám. :)
2015. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tenyészt 40 éve, csak 7 éve. De aktívan dolgozik a kutyáival, elég jó eredményekkel. :) Én is egy ilyen eseményen ismertem meg, szimplán szóba elegyedtünk, mert odamentem megdícsérni a kutyáját. :)
2015. márc. 30. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet én nem hallottam,azt viszont igen,hogy ha már honlapja van,az legyen igényes.Mondjuk anélkül elég nehéz tájékozódni,max ha kiállításokra járkálsz.
2015. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!