Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF módszer szerint etetem a...

BARF módszer szerint etetem a kutyámat. Gond lehet-e, hogy csak pulykahúst kap? Nincs lehetőségem más húsfajta beszerzésére.

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted a tápokban hányféle "hús" van? :) Annál a csak pulyka is sokkal jobb.
2015. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,hogy fényévekkel jobb etetés,csak még új vagyok ebben.Meglepődve olvasom,hogy mások nyulat,bárányt,kacsát adnak a kutyáiknak.Én négy nagytestű kutyát látok el,csak erre tellik.De hentesnél veszem,emberi fogyasztásra szánt,szinhús.
2015. márc. 30. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én farhát-marhanyesedék-kacsanyak-máj mixet adok neki, estére meg egy nagyon kevés tápot, hogy ne jöjjön fel a sava a napi egy evés miatt. Adj neki hetente egy-két alkalommal tojást meg a héját, én a tápot azért is adom, hogy egyéb vitaminokhoz is hozzájusson, meg kap heti egy vitamin tablettát. Egyébként a legjobb és legolcsóbb a csirkefej, de lakásban bűzös a szele. A BARF a tescos tápnál kicsit többe kerül, de sokkal olcsóbb mint a luxus tápok.
2015. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pulykánál sok helyen olcsóbb a csirke és kacsa. Nagyon jó online webáruházak vannak, ahonnan bizonyos mennyiség fölött ingyenesen/olcsón lehet házhoz szállítással rendelni, és így fele annyiba kerül mint a boltban. A disznó hús ára sem eget rengető hazánkban, nyugodtan adj neki olcsóbb "alkatrészeket" máj, tüdő, vese, lép stb. (ezek 300-600 ft/kg ár körül mozognak olcsóbb mint a h.lye nevű kutya kaják) csak a disznót mindig főzni kell! Erre figyelj oda. Ha apróhús vagy nyesedék vagy daralék néven keresed pl. piacokon sokkal olcsóbbak a marha, birka alkatrészek is. Én ma néztem halas boltban a busa fej 170 ft/kg áron volt, az is bőven megfizethető és nyugodtan adhatod nekik.
2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!