Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát válasszak?...

Milyen kutyafajtát válasszak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Panelba lakok és szeretnék egy kutyust, aki nem túl nagy, de nem is Yorki méretű. És nem nagy a mozgásigénye. Az angol cocker spániel nagyon tetszik, csak hallottam, hogy mindent szétrág meg ilyenek... :/
2015. márc. 31. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mit tudsz nyújtani a kutyának?

Egyébként kiskorukban igen, rágnak, de ha meg vannak nevelve, semmi gond nincs velük. Ez nem csak a spánielre igaz, hanem minden fajtára.

2015. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%
én tudom ajánlani a bichon havanese kutya fajtát. nagyon szeretnivaló barátságos kutyus. nem rág semmit össze vissza és nem hullik a szöre mert egyrétegű szőre van. nem nő nagyra kb akkora mint egy yorki de nem nagy annyira. nekem is ilyen kutyam van és nagyon megvagyunk együtt 4.éve.
2015. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A spánielek nagy mozgásigényű kutyák. Kis mozgásigényű a mopsz (ami nagyszerű kezdő kutyásoknak is), és a francia bulldog.
2015. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

egy menhelyi keverék is tökéletes lenne. van mindenféle méretű, színű, formájú, habitusú, mozgásigényű..

miért akar mindenki ennyire fajtatiszta kutyát? :( csak ilyen kérdésekkel találkozni itt..

2015. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kistestű, nyugodt természetű keveréket válassz szerintem.

A spánielnek azért elég nagy mozgásigénye van, ne felejtsd el, hogy vadászkutya.

A legtöbb kölyök szétrág mindent, igen. Ez nem fajtafüggő. Nevelni kell őket és eleget mozgatni, elfárasztani.

2015. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!