Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám második alkalommal...

Kutyám második alkalommal fogott gerlét a kertben, a gerlék a kerti tóhoz járnak inni. Leszidjam? Vagy örüljek az "ingyen tápnak? "

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagyon használna a szidás. Vadászik :) Esetleg a gerléket tudnád valamivel távol tartani szerintem.
2015. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom persze a madarat is. De örülök is, másrészt aggódom kicsit, mert így akár mérgezett madarat is foghat, vagy összeszedhet.


Gondoltam egyébként arra is, ha frissen fogja meg, és el lehet tőle venni, a gerle vadászható, a húsa nagyon ízletes, levesnek, pástétomnak, akár kis sültnek.

2015. ápr. 1. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Német juhászom van, volt. Az egyik tiltás a madarak vadászása . A macskafogócskázás mellett.

Tőled függ, engeded-e neki, vagy sem.

2015. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem örülnék neki. Ha ugyanazok a galambok tegnap mondjuk a Blahán csipegették a sáros-kakás kenyérdarabokat meg cigicsikkeket, és azt fogja meg a kutya, az elég undi. Elég sok fertőzést is terjesztenek. Én nem hagynám.
2015. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondom, gerle, nagyon messze vagyunk a várostól. Nem galamb, hanem balkáni gerle.
2015. ápr. 1. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye letiltani róla csak akkor tudod, ha tetten éred. Tőled függ, mit tartasz helyesnek. Ugye az ellenőrizetlen táplálékkal az a baj, hogy nem tudhatod, mi baja van. Meg aztán sanszos, hogy nem teljesen egészséges az a madár, amit a kutya meg tud fogni.
2015. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!