Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A prémium tápokban jobb...

A prémium tápokban jobb minőségű húst tesznek, mint amiket a bevásárlóközpontokban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg. Pl. az Acana halasában Kanadából halászott hal van. Gyakorlatilag pedig csak az Isten tudja mit tartalmaznak még a prémium minőségű tápok is. Ezért etetek BARF szerint.
2015. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húst? Haha :D Legjobb esetben nyesedéket. Hiába prémium táp, nem fizetnéd meg bele a húst, abban biztos lehetsz.
2015. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak kérdezem. Van egy labrador kutyánk, aki allergiás, minden tünet arra utalt, hogy a csirke okozza.

Itt minden tápban van csirke, még az allergiás kutyák számára készített tápban is, valamilyen formában. (Külföld)

Egy csomó tápot kipróbáltam, egyik sem jött be, illetve kettő fajta jó lenne, amit viszont nem tudok megfizetni.

Próbálkoztunk a Barffal is, ott sem jött be csirke. Emberi étkezésre szánt hús meg borzasztóan drága egy kg, marhahús duplája, mint odahaza. És csak ezek közül lehet választani: marha, csirke, disznó, birka, hal, kecske.

Most viszont találtam egy tápot, amiben Fürj, nyúl, hal és marha hús, erdei gyümölccsel.

Elvileg csirke is van benne, nem tudom milyen arányban.

A lényeg, hogy a kutyánk abbahagyta az allergiára utaló tüneteket: labrágás, lábnyalás, még egy picit vakaródzik, és egy nagyon picit piros még belül a füle. De eddig szabályosan vörös volt. És borzasztóan rágta a szőrét.

Akkor lehet nem is csirke okozta?

2015. ápr. 3. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hypoallergén tápot keress, amiben tényleg nincs csirke.
2015. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!