Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rühes a kutyánk, sehogy se...

Rühes a kutyánk, sehogy se tudjuk kiírtani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy öregedő tacskónk, 11 éves, régóta küzdünk vele, gyakran fürdettük, neostomosannal, eleinte javult vele, de mindig visszajött, mostmár szegény állandóan rázza a fejét, vakarózik, és néha fel is nyüszít. Nem tudunk mit csinálni, pedig a területet is nem egyszer lekezeltük, mégis mindig visszajött. Már azon vagyunk, elaltatjuk ne szenvedjen, de nagyon sajnáljuk..

Mit lehet tenni még vele?


2015. ápr. 4. 10:52
1 2
 1/13 Vérgibbon ***** válasza:
0%
Lapáttal adj neki. Kettöt a tarkójára és meg van oldva a helyzet. Komolyra fordítva a dolog, állatorvoshoz kell vinni.
2015. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Volt már nem egyszer. Ő ajánlotta a neostomosant, mint írtam is nem használ.
2015. ápr. 4. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Vagd le a szoret ha telleg nem segit mar semmi. De nem kell altatas..
2015. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Akkor visszamentek és megmondjátok, hogy nem használt.
2015. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Menj el akkor megint te idióta. Nem értem, miből gondolják egyesek, hogyha egyszer elmentek orvoshoz, és nem javul a betegség, akkor várni kell a sültgalambot, mert az úgy biztos jó lesz... Nem egyértelmű, hogy vissza kell menni?! Komolyan, ehhez nem kéne sok ész.
2015. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy már többször is volt, azt mondta nem tud mást csinálni. Nem idiótázni kell, hanem olvasni, hogy voltunk már vele.
2015. ápr. 4. 14:26
 7/13 hell-ikon ***** válasza:

Ezzel kicsit hülye helyzetbe hozod magad, de azt orvost méginkább: kérdd meg, hogy írjon fel stronghold vagy advocate cseppett. Általában ezen szerek közül valamelyiket szokták alkalmazni rühesség kezelésére. Google-ban keress rá.


Vény köteles termék.


De mégjobb az lenne, ha másik orvost keresnétek, mert ha mostani csak a neostomosanig jutott el, akkor az gáz.


Gyulladt is lehet már a kutyus bőre, ha már régóta küzdötök vele, szóval arra is kéne valami.

2015. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van olyan betesség ami sajnos egy genetikai hiba is okozhatja. Nem tudom mi a neve de nem lehet véglegesen meggyógyítani. Ahogy leírtad szerintem az...öcsém kutyája is ilyen. Helyrejön aztán újra jelentkezik rajta. Már mindennel próbálkoztak a fülét is ecsetelővel kellett kennie mert kisebesedett ő is rázta a fejét és morgott. Sajnos van ilyen :-(
2015. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De meg is találtam ez lesz az [link]

remélem segít

2015. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És valami immunerősítő is segíthet.
2015. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!