Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretitek a csivavát?

Szeretitek a csivavát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%

imádom, nekem is van, de már 10 éves, Matyinak hívják.

Sokan csúfolják,patkánynak nézik, de én szeretem, nálunk családtagnak számít. Nagyon hűséges hozzám, idegehez nem megy oda, igazi öleb.

2010. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
32%

fújj

az nem kutya

2010. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Én se szeretem de nem tehetnek róla hogy ilyenek szegények,inkább a gazdájukkal tenném meg akik beöltöztetik meg mint egy divatos táskát cipelik magukkal!!
2010. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem a kedvenc fajtám,de szeretem,mint kutyát.És nem tudom,hogy hogy valhatja magát kutyaszerető embernek,aki ilyeneket ír,mint a 2.,3. válaszoló.(És még biztos sok ember ilyen "szépeket" fog írni.
2010. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Én szeretem a kutyákat. Ez alap. De most őszintén a csivava az kutya? Pár macska kajak nagyobb tőle. Mellesleg 1 rakat olyan van belőle ami agresszív, csak azt nem tudom minek pattognak, amikor még 1 macsek is lazán bealázza őket :D:D
2010. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
Ők igenis kutyák,csak mini méretben!!Jobb jelzőkutyák és több szeretetet kap tőlük az ember mint nagyobb társaiktól.A kutya nem csak házőrzésre való..hanem az ember lelki társa is..én el sem tudnám képzelni az életemet csivik nélkül,soha nem cserélném másik fajtára.A kérdésre válaszolva imádom őket.2 csivi tulajdonosa..
2010. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
31%
nekm jobban tetszik, ha egy kutya minél inkább hasonlít az ősére, vagyis a farkasra. ezért nem szeretem, ha egy viszonylag erős fajtát szelektálással túltenyésztenek. bocsi, de én nem bírom őket.
2010. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem. Az inkább hasonlít egy patkányra, mint kutyára (haha) XD
2010. febr. 18. 19:34
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem őket. Nem a méret a lényeg. Igen, kicsik. De a kutyát nem a mérete alapján kell választani, hanem a fajta tulajdonságai alapján.
2010. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%

nem bántanám őket, de nem ebek. nagyobb patkány elbánik velük.

én a palotapincsivel egyetemben egy páros rúgással intézném el őket.

2010. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!