Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler Gazda idő?

Rottweiler Gazda idő?

Figyelt kérdés
Mennyi az a max idő amennyit szabad külön lenni kutya nélkül ? te hát nem lesz baja a kutyának ha pl.: naponta 5 órát nem vagyok otthon ? de a nap hátra lévő idejében vele lennék , és foglalkoznék vele .

2015. ápr. 5. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz, mindenki pénzből él és dolgozik, ergo nem lehetünk mindig a kutyával. De persze a roti tipikusan olyan kutya, akinek a gazda/család a mindene, így mondjuk olyan ne tartson, aki 10-20 órákra egyedül hagyja. Azt is nagyon igényli, hogy bemehessen a lakásba/házba és a bent alvást sem veti meg, na meg egyébként is személyvédő kutya, így jobb is, ha bent van éjjel :)
2015. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


Azért azt kalkuláld bele, hogy jó esetben 10-12 évig veled lesz a kutya. Most tanulsz? Vagy részmunkaidőben dolgozol? Később is megoldható lesz, hogy ne hagyd otthon mondjuk 10-12 órára egyedül? És ahogy előttem is írták, nem mindegy hogy azt az 5-8 vagy 10 órát kertben tölti, vagy lakásban. 5-öt elvan lakásban is, de 10-12 már elég sok, ahhoz már kell az udvar, hogy azért legyenek ingerek is.

2015. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én (és a párom) elég sokat otthon dolgozunk, így nagyon keveset van egyedül a kutya. Kb. napi 2-3 órát, plusz az éjszaka, mert éjjelre kint van.


Valaki írta, hogy a roti nagyon ott akar lenni a gazdája mellett az NAGYON IGAZ!!!!!!

2015. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
Egy rottweiler-nek nem elég egy vagy fél óra ! napi legalább 4 órát kell vele foglalkozni (futtatás, séta, tanítás, csibészelés, )
2015. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!