Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin Mini Junior...

Royal Canin Mini Junior száraztápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg lesz egy kölyök Cavalier King Charles spánielem, és már most elkezdtem kaja után nézni neki.

Úgy tervezem, hogy csak ezt a száraztápot kapná napi 4x(eleinte), később 3x, és kis idő elteltével majd csak 2x. Kinek hogy vált be ez a fajta táp? Ja, és azt még nem tudom, hogy egy etetés alkalmával mennyi tápot kell neki adni?



2015. ápr. 7. 13:51
 1/5 anonim válasza:
Nekünk cicánk van, Royal Canint eszik. Nagyon jó, csak ezt eszi meg, de elég költséges.
2015. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Illetve lehet kapni etetőtálat, azon rajta van. (Előző vagyok)
2015. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Illetve most nézem ezt a Platinum tápot, ez mennyivel lehet jobb a Royal Caninnál?

2015. ápr. 7. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Tyúkeledel aranyáron...
2015. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

Az összetételüket hasonlítsd össze...

legalább 73 % baromfihús, friss, egész szeletekből

• rizs, mint a szénhidrát tartalom kiváló minőségű forrása

• hidegen sajtolt olajok és a friss húsban lévő zsírok az optimális zsíregyensúlyért

• K1 vitamin

Saját húslében párolva és kíméletesen szárítva, 18 % maradék nedvességtartalmával a PLATINUM a szaftos száraz kutyatáp.

RC: Összetevők:

Rizs, szárított szárnyasfehérje, kukorica, növényi fehérje izolátum*, szárított répapép, kukorica takarmányliszt, állati fehérje (hidrolizált), kukoricaglutén, állati zsír, ásványi anyagok, szójaolaj, halolaj, frukto-oligoszacharidok, élesztő-hidrolizátum (mannán-oligoszacharid-forrás), hidrolizált rákok (glükozamin-forrás), körömvirág kivonat (lutein-forrás).

Nekem-bár szűkszavú,de az első jobban bejön.. RC túl sok kukorica (mindenféle izében),kevés hús.

2015. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!