Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korától vihetem...

Mennyi idős korától vihetem magammal kocogni a foxi/jack russel keverék kutyusom?

Figyelt kérdés

Most kb fél éves, de nem szeretném leterhelni a testét még amíg növésben van.

Én hetente 3-4 alkalommal kocogok olyan 7-8 km/h-t. A kutymorgóval egyelőre csak sétálni megyünk, meg labdázunk s mindenféle alapgyakorlatokat csinálunk.


2015. ápr. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem míg pici vidd ki,sétáljatok nagyokat,növeld a távot majd a tempót.A kutyák alapvetően imádják a futkározást,pláne a foxi és a jack(e kettő "mixe" pedig határozottan mozgékony,igaz?)

Szerintem egyévesen már viheted kisebb távra futni.

2015. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem kifejezés, hogy mozgékony, napi 4 óra intenzív testi és szellemi fárasztással tudom elérni, hogy séta után bevonszolja magát a kosarába és aludjon :)
2015. ápr. 7. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
a kölyökkutya csak annyit mozogjon, amennyit neki kedve van! kocogni, futni, edzeni 1 éves kora után ajánlott :)
2015. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!