Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ki ijed meg egy...

Szerintetek ki ijed meg egy bezárt kutyától?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van. Nincs kerítésünk, de apám idevett 2 nagytestű kutyát akik egész nap be vannak zárva és nekem kell kiengednem őket amikor megjövök az iskolából és kint lenni velük. Én nem tudok nekik parancsolni plusz akármit meglátnak kiszaladnak az utcára, én nem égetem magam, hogy szaladgálok utánuk fél órákat, mert nem jönnek vissza, hiába hívom őket, mások meg röhögnek rajtam. Ott telt be a pohár, hogy a napokban valaki sétáltatta erre a kutyáját és ezek meg kiszaladtak természetesen és elkezdték verni. Alig bírtam visszarángatni az 50 kilójukat. Természetesen apám meg van róla győződve, hogy neki van igaza, mert minek sétáltatja erre más a kutyáját, meg majd ő összeveri azt a fiút aki mert szólni, hogy minek nekünk kutya.Megmondtam, hogy én biztos, hogy többet nem fogom kiengedni őket, felőlem ott rohadhatnak ameddig akarnak, de apámnak áll feljebb, hogy nekem nincs semmi dolgom, nehogy már ne lehessen ezt rám bízni. Ja és nem elég, hogy kiszaladgálnak az utcára, de akkor még egymással is verekednek. Az meg a hab a tortán, hogy nem mehetünk sehova, nyaralni sem meg úgy egyeltalán sehova, mert igyekezni kell haza kiengedni a kutyákat. Múltkor moziba mentem a barátnőimmel erre felhívott apám,hogy takarodjak haza a kutyákhoz meg volt olyan is, hogy ettem, erre beront a konyhába, hogy takaroggyá a kutyákhoz, mondom neki,hogy most eszek erre meg elkezdi, hogy az őt nem érdekli. A szaros kutyái neki előrébbre valók mindenkinél, de ő nem képes foglalkozni velük, mert ha neki kell, akkor már rosszul van, hogy más miért nem tud velük lenni. Meg egyszer lehülyéztem a kutyákat erre nekem esett, hogy mi a faszt képzelek magamról, talán foglalkozni kellene velük és akkor nem lennének hülyék. Rettenetesen unom már őket, de kerítést nem hajlandó csinálni, pedig van pénze. Mindig azzal takarózik, hogy kell a cigányok miatt a kutya. Szerintetek ki ijed meg egy bezárt kutyától? Remélem majd egyszer megharapnak valakit aztán el lesznek altatva a pics*ba. Én szeretem az állatokat, de én nem tudok parancsolni két ekkora dögnek. Meg nekünk minek is mikor nincs kerítésünk?

2015. ápr. 7. 17:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és ő állandóan simogatja őket, meg mutogatja mindenkinek, hogy milyen szépek meg milyen büszke rájuk... -.-
2015. ápr. 7. 17:38
 2/19 anonim ***** válasza:

Tényleg kiengedheted,bár apádnak nem ártott volna felkészülni kutyából,és ha már ő akarta,foglalkozzon már vele.

Anyám ugyanez,nekem németjuhászom volt,neki egy szobakutyája.Nem bírt vele,előbb a nyakamba akarta varrni az ő kutyusát is.Később csak megsajnáltm,azóta egy havanese gazdája vagyok.

Milyen fajta kutyák,mennyi idősek,fiúk-lányok?

2015. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tényleg kiengedhetem? Amikor minden nap egy csomót kell tanulnom, de biztos ráérek két kutyával p*cs*lni. De persze ahogy ez lenni szokott ezen az oldalon, mindig a szülőnek van igaza.
2015. ápr. 7. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:


[link]

2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi a *****mat csinálok mikor két 50 kg-os kutya beindul mert meglát valamit? Azt a póráz se fogja vissza, legalábbis amíg az én kezemben van biztos nem.
2015. ápr. 7. 17:50
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Szedjél nyugtatót mert idegbetegnek tűnsz b+!!!
2015. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Látom kérdező teljes egészében átjött amit mondtam.

LEírom még egyszer:

Apádnak kellene foglalkozni velük,ő a gazdájuk,de gondolom nem órákra kell kiengedni a két kutyát.

Illetve veszem észre a kommentjeidből,azzal van a legtöbb bajod,hogy bár apád tolja át a felelősséget rád,ami nem helyénvaló,de hozzád ne merjen szólni senki semmiért.

Ha megvan a válaszod a kérdésedre,akkor minek teszed fel?

2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te is idegbeteg lennél ha minden nap két értetlen gyökér kutya után kellene futkároznod, meg nem mehetnél sehova, mert ki kell engedni őket. És mielőtt azt hinnétek nem a lakásba vannak bezárva, hanem az udvar legeslegvégébe...
2015. ápr. 7. 17:56
 9/19 A kérdező kommentje:
De igen órákra kell kiengedni őket.
2015. ápr. 7. 17:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nektek tényleg nem való kutya- a srácnak, aki sétáltatott, igaza volt. A probléma az, hogy ha ez többször előfordul, és a kutyák mondjuk komolyabb sérülést is okoznak, simán feljelenthetnek benneteket- és jogosan. Próbáld ezt elmondani őszintén még egyszer otthon, hátha...Nem tudom, amúgy hol laktok, de a legközelebbi menhellyel/állatvédő szervezettel lehetne még felvenni a kapcsolatot, akik rendőri segítséggel, amennyiben megalapozott, elkobozhatják a kutyákat...Mondjuk ez nem tudom, mennyire viselné meg az apukáddal való kapcsolatodat, de végső esetben hozzájuk szerintem lehet fordulni, mielőtt baj történik..Hátha ők tudnak adni valami tippet/tanácsot, vagy kijönnek, és elbeszélgetnek apukáddal a felelős kutyatartásról. nem vicc, ismerek több olyan sztorit is, ahol végül a tulajdonos belátta, hogy neki nem való az állat, és önként odaadta a szervezetnek- még mielőtt baj történt volna. Mindenesetre a proaktív, tettre kész hozzáállásod már nagyon jó kezdet!
2015. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!