Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premiumtól fogyott a...

A Brit Premiumtól fogyott a kutyátok?

Figyelt kérdés

Régebben etettem a bárányos verzióval, attól elég slank lett a kutyám, pedig szinte kétszeres adagot kapott, illetve sok és puha lett a végtermék is.


Most került hozzánk egy amstaff jellegű, házikoszton disznóként hizlalt egy év körüli szuka, arra gondoltam, ismét tehetnénk egy próbát, nem baj, ha nem hízik tőle, illetve valaki írta, hogy a bárányostól neki is fogyott a kutyája, de a csirkéstől nem, így talán a saját kutyámnak is adhatnám ismét, mivel ár/érték arányban nekem eléggé tetszik a táp.

Mik a tapasztalataitok?



2015. ápr. 8. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pitet etettem vele, a sport verzióval, de neki nem volt jó. Vagy jó alakja volt tőle, de akkor az izmai voltak elsatnyulva, vagy jó izmos volt, csak volt rajta egy-két centi felesleges zsírréteg is. Elsősorban emiatt váltottam BARF-ra, attól végre normálisan néz ki a kutya.
2015. ápr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Brit Premium Puppies csirkés táptól kezdett fogyni, így dupla adagot kellett adnom belőle.
2015. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!