Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott furcsán viselkedni a...

Szokott furcsán viselkedni a ti kutyátok is?

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem abban, hogy a kutyák látnák a szellemeket, az utóbbi időben kezdek tőle megijedni. Ha lát valami számára ismeretlen dolgot, eszeveszettül elkezdi ugatni, de csak egy helyben áll és úgy ugatja. Nem mozdul el, hanem, mint aki ledermed, csak ugat.

A kertünkben van egy rész, ami el van kerítve előle. Odabent van egy kisebb kutya mérető bokrocska, egy tűzrakóhely, és egy tároló, amik úgy helyezkednek el, hogy középen nincs semmi.

Szóval utóbbi időben folyton ott ugat a kerítés előtt. Kíváncsiságból megvártam, mit ugat ott, és akkor ledöbbentem. Valamit elkezdett mereven figyelni, majd elindult és követte azt, amit látott, de nem a földet vizslatta, hanem nagyjából térdmagasságban nézte a levegőt (ez még a kerítés előtt történt). Ezután a kerítés mentén fel-le sétálgatott, ugatott valamit, majd megállt, nézte, elkezdte forgatni a buksiját, mikor valami újat lát vagy nem ért valamit, és elkezdte csóválni a farkát, majd megint ugatott, de ugatás közben is fel-le mászkált. Odamentem megnézni, mi lehet ott, de nem volt ott semmi. Ha macska lett volna, azt láttam volna, egér megint nem lehetett, mert a levegőbe nézett.

Szóval eddig szkeptikus voltam, de ez kicsit megrémisztett.


2015. márc. 16. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A kutyák első sorban az orrukkal érzékelnek. mert nem látsz valamit, attól még a kutya szagot foghatott.
2015. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem kezdenék el hinni a szellemekben csak azért, mert nem értem a kutyám viselkedését.
2015. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A kutyáknak sokkal rosszabb a látása az emberénél, amit ő lát azt biztos hogy te is.

Inkább tényleg valamilyen szagot foghatott, lehet ő már érzi a tavaszt. :)

2015. márc. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meglepődnék, ha érezné szegénykém a tavaszt... :D
2015. márc. 17. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Öreg kutya nem vén kutya! :)
2015. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, ha nincs mivel? :D
2015. márc. 17. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!